Marzysz o pracy w firmie lotniczej Bruce'a Dickinsona? Teraz jest na to szansa!

i

Autor: Krzysztof Lokaj/Polska Press/East News Firma lotnicza legendarnego wokalisty szuka pracowników

Marzysz o pracy w firmie lotniczej Bruce'a Dickinsona? Teraz jest na to szansa!

2022-07-14 15:51

Bruce Dickinson to nie tylko muzyka i Iron Maiden. Legendarny wokalista od lat jest prawdziwym miłośnikiem lotnictwa. Zajęcie to wkroczyło jednak daleko poza pasję - w 2012 roku muzyk założył własną firmę, zajmującą się konserwacją samolotów i szkoleniem pilotów. Czy jesteś może pasjonatem albo pasjonatka lotnictwa i od dawna marzysz o pracy u Dickinsona? Teraz jest na to szansa!

Bruce Dickinson znany jest na świecie przede wszystkim ze swojej działalności muzycznej - w 1981 roku dołączył on do zespołu Iron Maiden i od lat (z krótkimi przerwami) pełni funkcję wokalisty, a jego głos stał się już prawdziwą wizytówką grupy. Muzyka to jednak nie wszystko - do zainteresowań Dickinsona należą takie dziedziny jak literatura, pisanie, szermierka i oczywiście lotnictwo. Muzyk nauczył się latać już w latach ‘90, a niedługo później uzyskał licencję pilota - swego czasu latał nawet jako kapitan Boeingami 757! Bruce pełnił także rolę dyrektora marketingu w nieistniejących już liniach lotniczych Astraeus, a w 2012 założył własną działalność - Caerdav, która zajmuje się konserwacją samolotów i szkoleniem pilotów. Okazuje się, że firma ta właśnie szuka pracowników.

Co tam w środku gra - Iron Maiden - Senjutsu

Chcesz pracować u Bruce'a Dickinsona? Jest na to szansa!

Prowadzona przez wokalistę działalność, jako przedsiębiorstwo, które poniosło straty w wyniku pandemii COVID-19 , zostało wsparte kwotą w wysokości 4 milionów funtów. Wiadomo już, że fundusze te, uzyskane od BOOST&Co, czyli wiodącego dostawcy kapitału na rozwój dla szybko rozwijających się i obiecujących firm, zostaną przeznaczone na rozszerzenie liczby zamówień. By jednak było to możliwe, konieczne jest zatrudnienie nowych pracowników - Caerday szuka ich aż stu! Niestety, nie wiadomo, jakich konkretnie specjalistów poszukuje przedsiębiorstwo oraz jakie są warunki rekrutacji.

Sonda
Chciałbyś/chciałabyś pracować u Bruce'a Dickinsona?