Marilyn Manson

i

Autor: Materiały prasowe

wielki powrót?

Marilyn Manson zagra pierwsze od pięciu lat koncerty! Szykują się muzyczne nowości?

2024-04-30 8:48

W ostatnim czasie o Marilynie Mansonie mówiło się raczej jedynie w perspektywie ostatnich skandali i oskarżeń o liczne przypadki napaści seksualnych. Jednak już w ubiegłym roku muzyk dał do zrozumienia, że wrócił do zajmowania się muzyką - czyżby coś się szykowało? Na pewno pierwsza od pięciu lat trasa - wygląda na to, że na tym się nie skończy!

Od przeszło trzech lat o Marilynie Mansonie mówi się tak naprawdę jedynie w kontekście walk sądowych z byłą narzeczoną, aktorką Evan Rachel Wood, i kolejnych oskarżeń bądź też sądowych ugód w sprawie rzekomych napaści seksualnych. Pewną odskocznią był post z maja ubiegłego roku, w opisie do którego muzyk napisał, że ma dla fanów i fanek coś do posłuchania. Od tego momentu minie jednak za chwile rok i do tej pory nic się nie wydarzyło. Czy zmieni się to w najbliższym czasie?

Przedstawiciele shock rocka! Oni uczynili z koncertów pełne grozy widowiska!

Marilyn Manson zagra pierwsze od pięciu lat koncerty

Muzyk po raz ostatni koncertował w 2019 roku w ramach trasy "Twins of Evil: Hell Never Dies Tour", na której scenę dzielił z Robem Zombie. Choć Manson wydał swój ostatni jak dotąd album, We Are Chaos, w 2020 roku, to ze względu na pandemię COVID-19 występowanie na żywo nie było możliwe. W obliczu oskarżeń, które pojawiły się na początku 2021 roku i zerwanych kontraktów z agentami i wytwórnią, Brian Warner nie miał żadnej szansy na otrzymanie propozycji koncertowych - aż do teraz!

Manson ogłosił właśnie za pośrednictwem swoich sociali, że już tego lata wyruszy we wspólną trasę koncertową z zespołem Five Finger Death Punch! Póki co ta obejmuje swoim zasięgiem jedynie występy na terenie Stanów Zjednoczonych.

Wygląda na to, że to nie koniec ogłoszeń - Manson właśnie ogłosił trzy kolejne, headlinerskie koncerty! Mowa o pokazach w Chicago, Illinois i Nevadzie. Czy to oznacza, że artysta ma w planach w najbliższym czasie zaprezentować nowe dźwięki? Tego dowiemy się najpewniej niebawem!

Sprawdź ciekawostki o krążku "Mechanical Animals"!