Marilyn Manson

i

Autor: Materiały prasowe

ze świata rocka

Marilyn Manson "jest czysty" i szykuje się do powrotu? Tak twierdzi muzyk Five Finger Death Punch

2024-04-11 10:26

Na początku marca informowaliśmy, że Marilyn Manson po naprawdę sporej przerwie wraca na scenę. Muzyk ogłosił pierwszą od lat trasę koncertową, do tego pojawia się coraz więcej plotek, że ma on w zanadrzu nowy materiał. Teraz głos w sprawie zabrał muzyk zespołu Five Finger Death Punch, który to wyruszy z Mansonem na wspólny tour.

Do tej pory o Marilynie Mansonie mówiło się głównie w temacie kolejnych oskarżeń o przemocowe zachowania wobec kobiet, pozwów czy też ewentualnych ugód sądowych. Obecnie jednak dużo częściej na tapetę wraca kwestia ewentualnego powrotu Mansona na rynek muzyczny. Plotki odnośnie nowego materiału, pojawiają się już od ubiegłego roku, te jednak nabrały bardzo na sile na początku marca tego roku.

To wtedy właśnie artysta, zupełnie niespodziewanie, ogłosił pierwszą od pięciu lat trasę koncertową. Latem rozpocznie się seria pokazów, obejmująca obecnie teren jedynie Stanów Zjednoczonych, na której to będzie on dzielił scenę z zespołem Five Finger Death Punch. By było jeszcze ciekawiej, Manson pozostaje obecnie dużo bardziej aktywny w social mediach, niż dotychczas - w połowie marca zamieścił fotografię, podpisaną zwrotem "Under A Midnight Sun", co niektórzy odebrali jako tytuł nowego utworu, a nawet całego albumu. W dniu, gdy w USA miało miejsce całkowite zaćmienie słońca, pojawiło się kolejne zdjęcie, w którym muzyk zapowiada, że "Księżyc zaćmił już słońce, a anioł rozłożył skrzydła…". Oba te posty znajdziesz poniżej.

Przedstawiciele shock rocka! Oni uczynili z koncertów pełne grozy widowiska!

Muzyk Five Finger Death Punch o Mansonie

Teraz temat zbliżającej się trasy poruszył Zoltan Bathory. Gitarzysta Five Finger Death Punch był gościem "The Jesea Lee Show", gdzie powiedział, że jest całkowicie przekonany, że ludzie chcą zobaczyć Mansona na żywo. Co ciekawe, muzyk odniósł się do kwestii problemów Mansona z używkami zapewniając, że jest on obecnie "zupełnie czysty i trzeźwy" i naprawdę przygotowany do występów. Zoltan wspomniał przy tej okazji o podobnych problemach Ivana Moody'ego, któremu również udało się wygrać z uzależnieniem. Według gitarzysty, Manson jest całkowicie skupiony na pracy, a on sam nie może się doczekać trasy.

Manson nie był w trasie od jakiegoś czasu, więc wiele osób chce go zobaczyć. W pewnym momencie był jednym z najbardziej ikonicznych artystów na planecie Ziemia. Wraca więc na scenę, chce być w tym z powrotem. To będzie niesamowite. Jest też trzeźwy i czysty, więc oczywiście zawsze to popieramy. Ivan miał mroczny okres i już go prawie nie było, stary. Mój młodszy brat był na skraju śmierci i wyszedł tego. I jest czysty i trzeźwy od sześciu lat. Jeśli on mógł to zrobić, może to zrobić każdy, kogo też już praktycznie nie było, a on jest teraz innym człowiekiem, to jest to dobry przykład dla wszystkich innych. Jeśli walczysz, stary, nie poddawaj się. Możesz z tego wrócić. Manson jest trzeźwy, pozostaje czysty i wykonuje swoją pracę, więc to także wspieramy. To będzie więc niesamowita trasa - mówi muzyk w wywiadzie.

Sprawdź ciekawostki o krążku "Mechanical Animals"!