Marilyn Manson twierdzi, że oskarżenia są skoordynowanym atakiem kobiet

i

Autor: screen: https://youtu.be/VdV1Zc_PFdg

Marilyn Manson twierdzi, że oskarżenia są skoordynowanym atakiem kobiet

2021-07-30 9:13

W ostatnich miesiącach, Marilyn Manson nie ma łatwego życia i spokojnie można stwierdzić, że jego kariera się załamała. Okazuje się, że artysta w pewien sposób odniósł się do sprawy, twierdząc, że cała sytuacja jest zmasowanym atakiem na jego osobę.

Kariera Marilyna Mansona została praktycznie zawieszona, a wszystko to przez aferę, której wokalista jest bohaterem. Według byłych partnerek, Manson miał się nad nimi znęcać i wykorzystywać seksualnie. Cała sprawa stała się bardzo głośna po oskarżeniach Esme Bianco, która stwierdziła, że wokalista traktował ją jak niewolnice. Okazuje się, że artysta ustosunkował się do oskarżeń, twierdząc, że cała sytuacja jest zmasowanym atakiem na jego osobę.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Marilyn Manson ustosunkował się do oskarżeń byłych partnerek

Serwis 'TMZ' dotarł do dokumentacji sądowej, z której można dowiedzieć się jaką linie obrony przygotowali prawnicy Mansona. Z dokumentów wynika, że Manson zarzuca Esme Bianco dołączenie do 'skoordynowanego ataku' na jego osobę, w celu wykorzystania ruchu #metoo, by osiągnąć korzyści finansowe. Według Mansona, Bianco miała spędzić wiele miesięcy na knuciu i dopracowywaniu historii, by ta pasowała do reszty historii, aby oczernić Mansona.

Jak widać, cała sprawa dopiero się zaczyna rozkręcać.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć