Maneskin przekonuje, że pragnienie ma swoją cenę. I Wanna Be Your Slave z teledyskiem!

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Maneskin przekonuje, że pragnienie ma swoją cenę. I Wanna Be Your Slave z teledyskiem!

Måneskin w zaskakującym repertuarze. Zwycięzcy Eurowizji wykonali hit Billie Eilish

2021-08-17 12:39

Maneskin idą za ciosem i korzystają ze sławy, jaką przyniósł im udział w Konkursie Piosenki Eurowizji. Podczas koncertu na włoski zespół wykonał na żywo jeden z największych hitów z repertuaru Billie Eilish.

Maneskin w hicie Billie Eilish to coś, czego nikt się nie spodziewał. Zwycięzcy tegorocznej odsłony Konkursu Piosenki Eurowizji wielokrotnie udowodnili, że doskonale radzą sobie z coverami popularnych na całym świecie utworów. Wystarczy tylko spojrzeć na liczby, jakie w serwisach streamingowych wykręciła ich wersja wielkiego hitu Beggin'. Teraz włoska grupa sięgnęła po utwór z debiutanckiego albumu Billie Eilish, który został wydany w 2019 roku. Fani uczestniczący w koncercie Ronquières Festival zareagowali na tę interpretację z wielkim entuzjazmem.

Sonda
Lubisz muzykę zespołu Maneskin?

Maneskin w piosence Billie Eilish

Utwór Bury a Friend w wykonaniu Maneskin cieszy się wielkim zainteresowaniem internautów. Zamieszczone w sieci amatorskie nagrania wygenerowały dziesiątki tysięcy wyświetleń. Przypomnijmy, że już 19 sierpnia zwycięzcy Eurowizji zagrają pełnoprawny koncert w Polsce w ramach Open'er Park. Niewykluczone, że i na tę okazję mają przygotowaną jakąś muzyczną niespodziankę.

Wywiad z Maneskin