Måneskin i Elvis - powstał teledysk do nowej wersji utworu If I Can Dream. Zespół odwiedził słynne Graceland

i

Autor: Screen z YouTube/Måneskin Official Nowy klip od Måneskin

Måneskin i "Elvis" - powstał teledysk do nowej wersji utworu "If I Can Dream". Zespół odwiedził słynne Graceland

2022-08-01 15:19

Włoska grupa Måneskin została jedną z gwiazd, zaproszonych do pracy nad soundtrackiem do filmu “Elvis”. Zespół nagrał zupełnie nową wersję utworu “If I Can Dream”, która została jednym z oficjalnych singli z albumu. Choć sama kompozycja miała swoją premierę już 17 czerwca, to oficjalny teledysk do niej ukazał się dopiero w piątek 29 lipca. Sprawdź klip z członkami grupy, odwiedzającymi słynne Graceland.

Zespół Måneskin narobił sporo szumu na światowym rynku muzycznym, gdy wygrał ubiegłoroczny konkurs Eurowizji. Numer Zitti e Buoni bardzo szybko podbił listy przebojów, tak jak kawałek I WANNA BE YOUR SLAVE, sama grupa natychmiast wyruszyła w światową trasę koncertową, dzięki czemu udało się jej zyskać sławę i rozpoznawalność nie tylko w Europie, ale też w Stanach Zjednoczonych. Popularność zespołu nadal nie spada - właśnie uzyskała ona dwie nominacje do nagrody MTV VMA, a obecnie pracuje nad nową płytą, którą promuje wyprodukowany przez Maxa Martina, znanego ze współpracy m.in. z Britney Spears, singiel Supermodel.

Highly Suspect w Esce Rock - o najnowszych singlach, nadchodzącym albumie i trasie po Europie

Måneskin i "Elvis" - powstał teledysk do nowej wersji utworu "If I Can Dream"

Zespół został też zaproszony do współtworzenia soundtracku do filmu Elvis, w ramach którego nagrał nową wersję utworu If I Can Dream. Piosenka została udostępniona już ponad miesiąc temu, dokładnie 17 czerwca, jednak dopiero w piątek 29 lipca grupa podzieliła się ze światem oficjalnym teledyskiem. W krótkim klipie Måneskin zwiedzają słynne Graceland, odwiedzają także grób “Króla Rock and Rolla”.

Sonda
Lubisz muzykę Måneskin?