Maciej Maleńczuk zagrał w serialu Netflixa! To obecnie jedna z najpopularniejszych produkcji na platformie

i

Autor: Netflix - fot. Robert Pałka Maciej Maleńczuk zagrał w nowym serialu Netflixa

Maciej Maleńczuk zagrał w serialu Netflixa! To obecnie jedna z najpopularniejszych produkcji na platformie w Polsce

2023-10-30 10:01

Na platformie streamingowej Netflix pojawia się coraz więcej rodzimych produkcji. Polskie filmy oraz seriale dość szybko zyskują popularność i w wielu przypadkach także uznanie. Bardzo dobre opinie zbiera obecnie jeden z najnowszych takich projektów - fanów kina i polskiego rocka powinien zainteresować fakt, że pojawia się w nim Maciej Maleńczuk!

Głównym światem Macieja Maleńczuka jest i pozostaje muzyka, artyście nie jest jednak obce także kino! Już w 1987 roku zagrał on w filmie Śmierć Johna L., ma on także na koncie role w produkcjach Małżowina Wojciecha Smarzowskiego, Ono Małgorzaty Szumowskiej, Hel Kingi Dębskiej czy Solid Gold Jacka Bromskiego. Maleńczuk grywał także w serialach, pojawił się m.in. w Na dobre i na złe, użyczył także swojego głosu w polskiej wersji dubbingowej animacji Vaiana: Skarb oceanu. Raptem kilka dni temu swoją premierę miała kolejna produkcja, w której pojawia się muzyk!

Muzyka rockowa lat 90-tych - Polska. Tak brzmiał rodzimy rock w tej dekadzie!

Maciej Maleńczuk z nową rolą!

W środę 25 października na platformie streamingowej Netflix swoją premierę miała najnowsza polska produkcja. Mowa o serialu Absolutni debiutanci, który opowiada historię trójki bohaterów: Leny (Martyna Byczkowska), Niko (Bartłomniej Deklewa) i Igora (Jan Sałasiński), którzy wspólnie kręconą odważny film o miłości, a prace nad którym dla nich samych stają się okazją do odkrywania swojej tożsamości i pierwszym krokiem w dorosłość. Produkcja cieszy się dużą popularnością i znajduje się w Top 10 najchętniej oglądanych seriali w Polsce.

To właśnie w tym projekcie sprawne oko wyłapie Macieja Maleńczuka! Artysta wcielił się w serialu w rolę właściciela kempingu i pojawia się po raz pierwszy w trzecim odcinku. Postać, którą odgrywa Maleńczuk okazuje się być ważna dla jednej z bohaterek - Malwiny, którą gra Paulina Krzyżańska. By zachęcić do sprawdzenia, jak muzyk poradził sobie na małym ekranie, możemy zdradzić, że w jednej ze scen nawet zaśpiewał!