Lzzy Hale pokazała się pierwszy raz od dłuższego czasu i zaniepokoiła fanów: Martwimy się o Ciebie

i

Autor: Justin Ng/Retna/Photoshot/REPORTER Fani reagują na zmiany w wyglądzie Lzzy Hale z Halestorm

social media

Lzzy Hale pokazała się na nagraniu i zaniepokoiła fanów: "Martwimy się o Ciebie"

2024-03-01 12:54

W ostatnim czasie zespół Halestorm miał chwilę przerwy od koncertowania, a na scenę wróci już za kilka tygodni. O tym, że już szykuje się do trasy poinformowała swoich fanów w social mediach Lzzy Hale. Wokalista udostępniła nagranie, na którym przymierza nowe stroje - niewinne wideo bardzo zaniepokoiło jednak jej fanów!

Lzzy Hale jest obecna w świecie muzyki już od prawie 30 lat! Dokładnie w 1997 roku założyła ona wraz ze swoim bratem, Arejayem Hale, formację Halestorm. Oboje wchodzą w skład zespołu do dziś, a ten uchodzi za jeden z najważniejszych, jeśli chodzi o przedstawicieli współczesnej sceny hard rockowej - grupie udało się uzyskać do dziś dwie nominacje do nagrody Grammy, w tym za przebojowy singiel Love Bites (So Do I) z 2012 roku. Halestorm ma na koncie już pięć albumów studyjnych, z czego najnowszy to Back from the Dead z maja 2022 roku. Grupa pozostaje niezwykle aktywna na rynku, intensywnie koncertuje i właśnie przygotowuje się do kolejnej serii występów. W trakcie przymiarek do trasy, Lzzy otrzymała sporo niepokojących komentarzy od fanów i fanek.

Najlepsze wokalistki rockowe - zagranica

Zaniepokojeni fani piszą do Lzzy Hale!

Niedawno artystka zamieściła w swoich social mediach nagranie, na którym przymierza nowej stroje, w których zamierza się zaprezentować fanom i fankom na nadchodzących koncertach w Australii i Nowej Zelandii. To właśnie te z pozoru niewinne wideo wzbudziło tak duże emocje wśród obserwatorów i obserwatorek Lzzy.

W komentarzach pod filmikiem aż zaroiło się od komentarzy, zwracających uwagę na wygląd wokalistki. Nie da się nie zauważyć, że ta w ostatnim czasie znacząco schudła i to właśnie ta zmiana w wyglądzie wzbudziła spore zaniepokojenie wśród fanów i fanek, a Ci wręcz piszą wprost w komentarzach, że obawiają się o jej zdrowie i formę! Hale, przynajmniej na chwilę obecną, nie zdecydowała się odpowiedzieć na te głosy. Poniżej nagranie, które wzbudziło takie emocje.

Sprawdź poniżej naszą listę najważniejszych zagranicznych wokalistek rockowych!