Łydka Grubasa

i

Autor: Materiały prasowe

muzyczne nowości

Łydka Grubasa i Kwiat Jabłoni zamykają klub!

2024-03-15 15:06

Czy jesteście gotowi na wybuch energii i rockowej pasji? Bo my mamy dla was coś wyjątkowego! Łydka Grubasa i Kwiat Jabłoni łączą siły w nowym teledysku do utworu "Wzięli mi zamknęli klub"!

Z Jackiem i Kasią poznaliśmy się podczas nagrań. Byliśmy zaszczyceni współpracą, sami będąc ogromnymi fanami Kwiatu Jabłoni. Utwór wyszedł kapitalnie i jest asem na płycie. A to że Kwiatki wystąpili z nami na klipie to już w ogóle niesamowita sprawa. I, powiem po cichu, rock and rollowe wydanie bardzo nam wszystkim przypasowało - mówi wokalista Łydki Grubasa, Bartosz "Hipis" Krusznicki. 

Najlepsze polskie albumy 2023 roku - rock, metal i alternatywa

Zdawać by się mogło że to kolaboracja, z totalnie przeciwnych biegunów muzycznej sceny… Jednak efekt będzie taki, że wasze serca zabiją szybciej, a nogi same zaczną tańczyć - tudzież rzucą Was w pogo! Premiera już niebawem, więc nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! Tymczasem można już sprawdzić co działo się na planie teledysku.

Utwór znalazł się na albumie "ĘĆ" Łydki, wydanym w 2023 roku. Oprócz licznie zaproszonych gości, takich jak Jelonek, Titus (Acid Drinkers), Dżej Dżej (Big Cyc), Tomson (Afromental), Czesław Mozil, Łukasz Drapała czy Rasta (Decapitated), na płycie znalazł się również cover Kwiatu Jabłoni. Album “ĘĆ” jest dostępny w serwisach streamingowych.