Z początkiem nowego roku, Luxtorpeda usunęła Facebooka i Instagram. Gdzie teraz można znaleźć zespół?

i

Autor: screen: https://youtu.be/ZkbSzw83TtM

Luxtorpeda świętuje 10-lecie, wydając specjalną książkę. Poznaliśmy szczegóły wydawnictwa

2022-02-18 12:04

Luxtorpeda postanowiła uczcić swoje 10-lecie w wyjątkowy sposób. Zespół zapowiedział wydanie książki, której tytuł to 'Historia deLux', gdzie znajdziemy wiele ciekawostek z życia zespołu co z pewnością będzie gratką dla fanów, ale i nie tylko.

Zespół Luxtorpeda już dawno temu wpisał się bardzo wyraźnie do grona zespołów, które na polskiej scenie są bardzo ważne. Grupa przyciąga na swoje koncerty wiele osób, cały czas jest aktywna wydawniczo i teraz postanowiła podsumować 10 lat swojej działalności. Z okazji wyjątkowego jubileuszu, na rynku pojawi się wydawnictwo, 'Historia deLux', którego poznaliśmy wszystkie szczegóły.

CO TAM W ŚRODKU GRA - ELEKTROLUXTORPEDA

Luxtorpeda świętuje 10-lecie, wydając specjalną książkę. Znamy szczegóły 'Historii deLux'

Książka będzie wyjątkowym wspomnieniem 10 lat działalności grupy i jak mówi Litza, w wywiadzie dla Teraz ROCK:

Ja w tej książce będę szczątkowo, bo moją historię wszyscy znają, ale jest tam historia Hansa, Kmiety, Drężmaka, Krzyżyka, jak to się wszystko zaczęło. Będzie kupa niepublikowanych zdjęć, opinie forumowiczów, realizatorów. Mógłbym nazwać tę książkę „Dziesięć lat ciężkiej orki z Litzą”, ale nazywa się „Historia deLux”. Tak napisałem na kartce i tak zostało. Dołączona będzie do niej płyta z niepublikowanymi utworami. Dla ludzi, którzy nas śledzą od początku będzie to ciekawa gratka.

Warto dodać, że na specjalnym krążku, który będzie dołączony do książki, znajdzie się 17 niepublikowanych wersji numerów, demówek, prób itp. Sama książka, składać się będzie z 300 stron i wielu archiwalnych zdjęć. Wydawnictwo można zamawiać w wersji preorderowej na luxtorpedasklep.pl

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu