Linkin Park szykuje się do trasy w 2025 roku? Pojawiły się nowe pogłoski na temat powrotu grupy

i

Autor: Chelsea Lauren/REX/Shutterstock/EAST NEWS Linkin Park powróci w przyszłym roku?

ze świata rocka

Linkin Park szykuje się do trasy w 2025 roku? Pojawiły się nowe pogłoski na temat powrotu grupy

2024-05-02 9:16

Już od kilku tygodni pojawia się coraz więcej plotek o potencjalnym powrocie na muzyczny rynek Linkin Park. Gorące dyskusje wzbudził fakt, iż tym razem grupa miałaby połączyć siły z wokalistką, a głos w tej sprawie zabrała nawet Amy Lee, o której plotkowano, że to ona połączy siły z formacją. Teraz w sprawie pojawia się coraz więcej pogłosek...

Kilka tygodni temu fani i fanki Linkin Park wstrzymali oddech, gdy znany z zespołu Orgy Jay Gordon w wywiadzie radiowych powiedział, że ma informacje, że formacja szykuje się po powrotu na scenę, a towarzyszyć w tej nowej drodze miałaby jej wokalistka. Choć Jay dość szybko próbował wycofać się ze swoich słów, to wyszło mu to dość średnio, a w dyskusji z fanami dalej twierdził, że Linkin Park powróci.

Nie mniej głośno było kolejno o wywiadzie Amy Lee. Wokalistka, autorka tekstów, pianistka, kompozytorka, liderka i frontmanka Evanescence zdecydowała się zareagować na plotki, jakoby to ona miała wesprzeć grupę w ramach jej planowanego wielkiego powrotu. Amy zdementowała te wieści mówiąc, że nigdy takowej propozycji nie otrzymała, zaznaczyła jednak, że jest wielką fanką Linkin Park i pozostaje otwarta na wszelką współpracę.

ZOBACZ TAKŻE: Amy Lee skomentowała plotki o dołączeniu do Linkin Park

Dzień, w którym Linkin Park zagrał ostatni koncert z Chesterem Benningtonem. Muzyk zmarł kilkanaście dni później

Linkin Park szykuje się do koncertów na 2025 rok?!

Teraz w całej tej sprawie pojawiły się nowe wieści. Jak informuje magazyn "Billboard", powołując się na źródła zbliżone do agencji koncertowej WME, trzej członkowie Linkin Park: Mike Shinoda, Brad Delson i Dave Farrell prowadzą wstępne rozmowy, dotyczące rezerwacji występów, w tym na najważniejszych światowych festiwalach, na przyszły rok. Źródło potwierdza też, że muzycy intensywnie poszukują wokalistki, która byłaby w stanie udźwignąć ciężar legendy formacji i osoby Chestera Benningtona, nie wskazano jednak żadnego potencjalnego nazwiska.

Pogłoski te współgrają więc z pojawiającymi się od tygodni plotkami. Warto zaznaczyć, że to również "Billboard" dwa lata temu, w bardzo podobnym okresie czasu, i także powołując się na przedstawiciela jednej z agencji koncertowych, donosił o planowanym powrocie na scenę Pantery, a plotki te okazały się być prawdziwe.

Sprawdź ciekawostki o przełomowym debiucie Linkin Park: