Limp Bizkit udostępnił niezwykłe wideo. 100 tys. osób szaleje w trakcie Break Stuff

i

Autor: Justin Ng / Avalon/Photoshot/East News, Instagram/Limp Bizkit

Wiadomości

Limp Bizkit podbija sieć swoim wideo. Zobaczcie, jak 100 tys. osób szaleje w trakcie "Break Stuff"

Nie od dziś wiadomo, że fani muzyki w Ameryce Południowej są naprawdę szaleni. Mamy kolejny dowód. Na koncercie Limp Bizkit w Argentynie publiczność wprost "falowała" w rytm utworu "Break Stuff". Wszystko zostało zarejestrowane. A sam filmik bije rekordy popularności.

Argentyńscy fani szaleją na koncercie Limp Bizkit

Amerykańska formacja Limp Bizkit, która obecnie koncertuje po Ameryce Południowej, udostępniła w mediach społecznościowych dość niezwykłe wideo, które bije rekordy popularności i stało się prawdziwym viralem. 

Nagranie, które zostało zarejestrowane ze sceny, pochodzi z koncertu zespołu z Argentyny. Muzycy wystąpili tam w ramach festiwalu Lollapalooza w niedzielę, 17 marca. 

Nu metalowe kapele wszech czasów / Eska ROCK

Zamieszczony poniżej klip przedstawia szalejący tłum (mówi się, że na miejscu było aż 100 tys. osób) w trakcie wykonywania przez Limp Bizkit utworu "Break Stuff". Publiczność nie tylko skacze, ale też wyśpiewuje dwie pierwsze zwrotki piosenki, a także refren. I to głośniej od samego Freda Dursta. To musiało zrobić wrażenie!

Jak informuje "Kerrang!", wspomniane wideo to najchętniej oglądany klip na profilu Limp Bizkit na Instagramie w historii. Zespół tego wieczoru dwukrotnie zagrał "Break Stuff": na samym początku i na sam koniec koncertu. Tak prezentuje się szczegółowa setlista:

 1. Break Stuff
 2. Take A Look Around
 3. Hot Dog
 4. Rollin' (Air Raid Vehicle)
 5. My Generation
 6. Behind Blue Eyes (The Who cover)
 7. Nookie
 8. Full Nelson
 9. Re-Arranged
 10. Killing In The Name (Rage Against the Machine cover)
 11. Break Stuff

Rockowe utwory, które przebiły magiczną barierę na Spotify: