Legendarny utwór Fleetwood Mac w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jak uczestnik wypadł w roli Christine McVie?

i

Autor: Ron Wolfson / MediaPunch/Associated Press/East News Christine McVie (Fleetwood Mac) w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Legendarny utwór Fleetwood Mac w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jak uczestnik wypadł w roli Christine McVie?

2023-04-03 10:59

W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zobaczymy nie tylko wykonania najpopularniejszych obecnie utworów, ale także i tych najbardziej klasycznych kompozycji. W ostatnim odcinku show jeden z uczestników wcielił się w zmarłą w ubiegłym roku Christine McVie z zespołu Fleetwood Mac. To jednak nie jedyny rockowy akcent, jaki pojawił się w tym odcinku!

O programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie przestaje być głośno. Show powróciło tej wiosny w nieco zmienionej odsłonie - skład sędziowski został zmniejszony z czterech do trzech osób, a do Małgorzaty Walewskiej i Roberta Janowskiego dołączył Paweł Domagała. Nowa seria to także nowi uczestnicy, a wśród nich po raz pierwszy pojawiła się osoba spoza show biznesu, wyłoniona w castingu. Emitowana jest obecnie osiemnasta edycja programu, a jej gwiazdami są Julia Kamińska, Oskar Cyms, Piotr Stramowski, Daria Marx, Krzysztof Ibisz, Natalia Janoszek, Katarzyna Kołeczek i Daniel Jaroszek.

Fleetwood Mac - najsłynniejsze kompozycje legendy pop rockowego grania

Christine McVie i Seth Binzer (Crazy Town) w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Kolejny odcinek to także kolejne rockowe metamorfozy. W ostatnim epizodzie aktor Piotr Stramowski wcielił się w zmarłą w listopadzie ubiegłego roku Christine McVie z zespołu Fleetwood Mac. Wykonał on klasyczny utwór Little Lies, w którym główny wokal należy właśnie do Christine. Julia Kamińska zaś wcieliła się w Setha Binzera z zespołu Crazy Town i wykonała numer Butterfly, który bił rekordy popularności, nie tylko wśród fanów rockowego grania, na początku lat 2000. To właśnie ten występ został uznany za najlepszy, a aktorka wygrała cały odcinek, przeznaczając swoją nagrodę Fundacji Akuratna. Zobacz zwycięski wykon i występ z klasykiem Fleetwood Mac poniżej!