Yoko Ono - kobieta życia Johna Lennona, światowej sławy artystka. Jedna z największych ikon kultury

i

Autor: Materiały prasowe Yoko Ono - słynna kobieta w świecie rocka

Legendarny świąteczny utwór Johna Lennona w zaskakującej wersji!

2023-12-01 14:40

Święta to czas spokoju, nadziei, bycia razem, ale i niespodzianek. Wszystko to odnajdziemy w świątecznej propozycji muzycznej od Natalii Zastępy i oysterboya, którzy razem wykonali kultowy utwór Johna Lennona i Yoko Ono „Happy Xmas (War is Over)”.

Utwór wybraliśmy właśnie ten dlatego, że oprócz atmosfery Świąt niesie ze sobą niezmiernie ważne w dzisiejszych czasach przesłanie, aby zakończyć wszelkie konflikty wśród ludzi. To czas pamięci o zjednoczeniu i miłości – mówi oysterboy.

Szczerze przyznam, że rzadko która piosenka świąteczna tak do mnie trafia jak ta – dodaje Natalia. – Święta powinny być też czasem refleksji nad tym, za co tak naprawdę możemy być wdzięczni i co w życiu ostatecznie jest dla nas najważniejsze. „Happy Xmas (War is Over)” wywołuje we mnie właśnie takie refleksje.

Dodam jeszcze, że jestem psychofanem The Beatles – przyznaje oysterboy – więc coverowanie najładniejszej piosenki świątecznej autorstwa Johna Lennona to absolutny zaszczyt i przywilej!

Najlepsze rockowe świąteczne piosenki!

Myślę też, że mogliśmy z Piotrkiem trochę zaskoczyć słuchaczy, bo raczej mało kto spodziewał się takiego duetu, a w szczególności w utworze świątecznym, ale ten idealnie nas połączył.

Chcieliśmy, żeby piosenka nadal miała mocny wydźwięk i przesłanie, ale jednak łagodne instrumentarium, żeby uwydatnić jej wrażliwą stronę. Nasze kontrastujące głosy pięknie uzupełniają się i ukazują nowe poziomy tego utworu.

Chcieliśmy też w ten sposób być w Wami w te Święta i życzyć Wam, aby były pełne spokoju i miłości.

Do piosenki powstał ciepły, klimatyczny klip, idealny na zimowe wieczory.