Lech Janerka

i

Autor: AKPA

Koncerty 2024

Lech Janerka już w najbliższą sobotę w Klubie Stodoła z materiałem z płyty “Gipsowy odlew falsyfikatu”!

2024-04-22 11:55

27 kwietnia w Klubie Stodoła wystąpi Lech Janerka! Prawdziwy rebeliant na polskiej scenie muzycznej, od ponad czterech dekad pozostający niezależnym artystą, żyjącym z dala od wielkomiejskiego zgiełku, zaprezentuje w Warszawie materiał z najnowszej płyty “Gipsowy odlew falsyfikatu”, która ukazała się po 18-letniej przerwie wydawniczej artysty. Bilety dostępne w sprzedaży!

“Gipsowy odlew falsyfikatu”, zbyt długo oczekiwany album Lecha Janerki, naprawdę ukazał się jesienią ubiegłego roku. Materiał to równie wytęskniony, co znakomity, więc nic dziwnego, że znalazł się na czołowych miejscach podsumowań roku – w tym na pierwszym w zestawieniu polskich płyt 2023 według „Gazety Wyborczej”, „Polityki” czy „Onetu”. „Gipsowy odlew i inne…” to wydarzenie, w ramach którego Lech Janerka z zespołem przedstawi nowe piosenki w wersji koncertowej. Inne też zagra, jak widać. Historia (podwodna) zadzieje się na naszych oczach (i uszach) już niedługo w jednym z warszawskich klubów muzycznych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Lech Janerka powrócił po 18 latach! Nowy album legendy jest już dostępny!

Muzyka jest jak pamiętnik - Midge Ure w Eska Rock

Lech Janerka zagra wyjątkowy koncert w Klubie Stodoła

27 kwietnia 2024, Klub Stodoła przy ul. Batorego 10 w Warszawie. Bilety dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej na stronie www.ticketclub.pl.