Laura Jane Grace

i

Autor: Materiały prasowe

koncerty 2024

Laura Jane Grace na solowym koncercie w Polsce w 2024 roku!

2024-06-25 17:49

Laura Jane Grace, liderka legendarnego zespołu Against Me!, wystąpi w Warszawie na solowym koncercie jesienią tego roku. Występ będzie promować jej najnowszy album “Hole in My Head”. Wieczór otworzy Pet Needs. Widzimy się w Stolicy!

Artystka jest jedną z najważniejszych postaci na dzisiejszej scenie rocka. W latach 90. założyła zespół Against Me!, z którym łącznie nagrała aż 7 albumów. Na swoim solowym koncie ma ich 4, eksplorując brzmienia amerykańskiego country i folk-rocka z anarchistycznym pazurem. W swojej muzyce podejmuje tematy osobistej podróży, po ogłoszeniu tranzycji na łamach magazynu "Rolling Stone" w 2012 roku. Jest wierna także swoim wcześniejszym motywom, otwartej krytyki politycznej w zakresie ekologii czy osobistej i społecznej emancypacji.

Jako support wystąpi zespół Pet Needs, który na początku tego roku wydał pop punkowy album "Intermittent Fast Living". Artyści na krążku perfekcyjnie uchwycili żywy portret zespołu jadącego na rollercoasterze, jakim jest rock'n'rollowe życie. Nie przegap tego wieczoru pełnego, najróżniejszych i szczerych emocji oddanych w muzyce!

Najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe 2024 w Polsce

Laura Jane Grace zagra w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

  • 7.11.2024
  • Warszawa, Hydrozagadka

Czasówka: drzwi 19:30, start 20:00

BILETY: Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 28 czerwca o godzinie 9:00.

Oto nasz wybór najlepszych ubiegłorocznych koncertów:

Listen on Spreaker.