Kult przekłada najbliższe koncerty na Pomarańczowej Trasie. Kazik Staszewski zwrócił się do fanów!

i

Autor: Dariusz Lachowski/East News Kult przekłada kolejne koncerty

Kult przekłada najbliższe koncerty na Pomarańczowej Trasie. Kazik Staszewski zwrócił się do fanów!

2023-10-16 15:19

W czwartek 12 października w godzinach wieczornych zespół Kult poinformował, że jego lider, Kazik Staszewski, został poddany nagłemu zabiegowi. Choć wszystko przebiegło dobrze, muzyk musi poświęcić trochę czasu na powrót do formy. Po przełożeniu koncertów na terenie Niemiec, ten sam los spotkał nadchodzące, polskie pokazy,

W czwartek 12 października za pośrednictwem swoich social mediów zespół Kult poinformował, że Kazik Staszewski musiał być hospitalizowany i przeszedł nagły zabieg. We wpisie zapewniono, że wszystko przebiegło dobrze, stan Kazika nie pozwala mu jednak stanąć w najbliższym czasie na scenie. W związku z tym grupa zdecydowała się przełożyć na inne, niepodane jeszcze terminy, koncerty w ramach "Pomarańczowej Trasy" - w Hamburgu z 14.10 i Berlinie z 15.10. Fani kibicowali Staszewskiemu, zastanawiając się przy okazji, czy odbędą się najbliższe polskie pokazy w ramach trasy - znamy już odpowiedź.

Kazik o życiu, zdrowiu… i utracie słuchu | MELLINA #9 Marcin Meller

Kult przekłada najbliższe koncerty!

W poniedziałek 16 października w godzinach popołudniowych w social mediach Kultu pojawiły się kolejne wieści. Grupa zapowiedziała, że także najbliższe koncerty w Białymstoku (19.10) i Warszawie (20-21.10) także zostają przeniesione. Formacja poinformowała, że powrót Kazika do sił wymaga jeszcze trochę czasu i na chwilę obecną nie ma możliwości, by był on w stanie dać około trzy godzinny koncert. Znane są już nowe daty odwołanych pokazów:

  • 19.11.2023 niedziela Warszawa - Stodoła (przeniesiony koncert z dn. 20.10.2023)
  • 30.11.2023 czwartek - Białystok - Zmiana Klimatu (przeniesiony koncert z dn. 19.10.2023)
  • 06.01.2024 sobota - Warszawa - Stodoła (przeniesiony koncert z dn. 21.10.2023)

Kazik Staszewski dziękuje fanom!

Kult prosi fanów o wyrozumiałość zwracając uwagę na fakt, że zdrowie ma się jedno. Cały wpis wieńczy nagranie, przedstawiające kurującego się Kazika, który dziękuje fanom za życzenia!