AC/DC zapowiadają nowy klip! Zobaczcie, czego możemy się spodziewać

i

Autor: screen: https://youtu.be/S5riit59mf0

Książę William budzi się przy dźwiękach AC/DC. Też tak macie?

2021-12-06 9:46

Muzyka AC/DC jest niesamowicie energiczna i często ludzie ustawiają ją sobie na budzik. Okazuje się, że Książę William budzi się przy dźwiękach legendarnej grupy. O co dokładnie chodzi?

Muzyka AC/DC jest niesamowicie energetyczna i nic dziwnego, że można sobie ustawić któryś z numerów grupy na budzik i z pewnością się nie zaśpi. Okazuje się, że taką metodę ma także Książę William, który również budzi się przy dźwiękach australijskiej grupy.

EskaROCK Live! - Organek - Doppelgänger

Książę William budzi się przy dźwiękach AC/DC. Też tak macie?

W wywiadzie dla 'Apple Fitness+' Książę William:

Nie ma nic lepszego w poniedziałkowy poranek, kiedy jeszcze jesteś rozespany po weekendzie i starasz się zebrać do pracy, niż „Thunderstruck” AC/DC. Kiedy usłyszałem go po raz pierwszy pomyślałem, że to dość ciężki kawałek na poniedziałkowy poranek, ale słyszałem go już milion razy i teraz jest to najlepsza poniedziałkowa pobudka. Stawia cię do pionu, wprawia w najlepszy nastrój na cały tydzień, czujesz, jakbyś mógł sprostać wszystkiemu. Trudno przy tej piosence nie tańczyć ani chociaż nie kiwać głową.

Prawdopodobnie AC/DC wyruszą w trasę koncertową, jednak jeszcze nie podano szczegółów, ani tym bardziej, czy grupa przyjedzie do Polski.

Sonda
AC/DC na budzik to dobry pomysł?