Książę George jest fanem rockowych brzmień! Książę William zdradził ulubione zespoły syna

i

Autor: Tim Goode/Press Association/East News Fanem tych zespołów jest Książę George

Książę George jest fanem rockowych brzmień! Książę William zdradził ulubione zespoły syna

2023-05-19 12:23

Rodzina królewska kojarzyć się może raczej z elementami kultury wysokiej, jak chociażby muzyką klasyczną? Wygląda na to, że nie do końca! Okazuje się, że członkowie brytyjskiego dworu są otwarci na współczesne brzmienia! Co ciekawe, jeden z jego najmłodszych przedstawicieli jest fanem klasycznych, rockowych i metalowych brzmień! Jest klasa?

Od kilku miesięcy brytyjska monarchia nie schodzi z ust całego świata. Wszystko to z powodu konfliktu, jaki rozgrywa się na linii Książę Harry-reszta brytyjskiego dworu, a także z racji mającej miejsce kilka tygodni temu koronacji Króla Karola III. Jednym z elementów tego wydarzenia był koncert, na którym wystąpili m.in. Katy Perry, Lionel Ritchie czy Paloma Faith. Moment ten stał się także okazją do wyciągnięcia na światło dzienne ciekawych informacji na temat muzycznych upodobań przyszłego następcy trony, Księcia George’a.

AC/DC - najpopularniejsze numery legendy rocka / Eska ROCK

Książę George fanem rocka i metalu!

Tuż przed koncertem para książęca, William i Kate, rozmawiali z poddanymi. Jak informuje magazyn “Mirror”, część z nich usłyszała rozmowę Księcia z Caroline Mulvihill, członkinią członkinią Rock Choir, William miał zdradzić jej, że jego najstarszy syn, Książę George, jest wielkim fanem klasycznych rockowych i metalowych brzmień! Do grona jego ulubionych zespołów należą ponoć AC/DC i Led Zeppelin! Z jednej strony nie powinno być to nic zadziwiającego - już kilka lat temu Książę Walii zdradził opinii publicznej, że sam jest wielkim fanem pochodzącej z Australii formacji, niekiedy nazywanej “najgłośniejszym zespołem świata”. No nie ma co - szanujemy!