Krzysztof Zalewski

i

Autor: YouTube/screen z wideo

Muzyczne nowości

Krzysztof Zalewski się nie zatrzymuje. Arysta udostępnił kolejny premierowy utwór

Jeszcze w tym roku na rynku ukaże się nowy album Krzysztofa Zalewskiego. Właśnie poznaliśmy kolejny utwór, który zapowiada nadchodzące jego studyjne wydawnictwo. Tym razem artysta udostępnił poruszającą balladę.

Krzysztof Zalewski udostępnił kolejny premierowy utwór

Krzysztof Zalewski naprawdę się rozkręca. Dopiero, co oficjalną premierę miał utwór "ZGŁOWY", a już w sieci pojawiła się jego kolejna nowa kompozycja zatytułowana "Kochaj"

Tym razem nie mamy do czynienia z rapowym manifestem, ale z poruszającą balladą. 

Sting Eska Rock

Tak prezentuje się wspomniany utwór: 

Przypomnijmy, że jesienią na rynku ukaże się kolejny studyjny album Krzysztofa Zalewskiego zatytułowany identycznie jak pierwszy singiel. Na ten moment dyskografię artysty zamyka krążek "Zabawa" z 2020 roku. 

Zalewski ogłasza trasę koncertową promującą album

Wiadomo już, że artysta zagra jesienią/zimą kilka koncertów promujących krążek "ZGŁOWY". Tegoroczna rozpiska jest następująca:

  • 22.11 – Poznań, Pawilon 3A MTP

  • 01.12 – Gdańsk, ERGO ARENA Gdańsk/Sopot
  • 08.12 – Kraków, TAURON Arena Kraków
  • 12.12 – Wrocław, Hala Stulecia
  • 19.12 – Warszawa, COS Torwar
  • 22.12 – Katowice, Spodek

Odliczam dni do trasy „ZGŁOWY”, kiedy w końcu będziemy mogli podzielić się z Wami nowymi piosenkami. Fakt, że większość płyty nagrywaliśmy "na setkę", dzięki czemu ma ona mocno koncertowy sznyt. Fakt, że ograniczyliśmy udział syntezatorów do niezbędnego minimum, żeby brzmienie było bardziej organiczne. Fakt, że w tekstach zrezygnowałem z wydumanych metafor, żeby przekaz był czytelny i czysty…Ale płycie brakuje jednego kluczowego elementu - udziału publiczności. Dopiero z Wami te piosenki nabiorą właściwego kształtu i wytworzy się magia, która zdarza się tylko na koncertach. Mam ciarki na plecach kiedy myślę o tym jak będziemy śpiewać razem jesienią – mówi Zalewski. 

Oto TOP 10 najseksowniejszych współczesnych rockowych kawałków: