Krzysiek Sokołowski nie zwalnia tempa! Kolejny singiel z solowej płyty artysty już jest!

i

Autor: Materiały prasowe Nowy singiel Krzyśka Sokołowskiego

Krzysiek Sokołowski nie zwalnia tempa! Klip do "Chciałbym być taki jak ja" już jest!

2023-12-12 9:11

Krzysiek Sokołowski na dobre poszedł na solo! Wokalista nie ma zamiaru zwalniać tempa przy okazji promocji swojego debiutanckiego, autorskiego albumu i już, bez żadnych wcześniejszych zapowiedzi, opublikował kolejny z niego singiel! Kawałek "Chciałbym być taki jak ja" mocno różni się od znanego już "Kiedy powrócę"!

Pod koniec listopada nastąpił moment, na który z pewnością czekało wielu fanów polskiej sceny heavy metalowej. W końcu, po miesiącach drobnych zapowiedzi, oficjalnie swój debiutancki, solowy album ogłosił Krzysiek Sokołowski, dobrze znany jako głos i autor tekstów zespołu Nocny Kochanek. Płyta została zatytułowana Taki jak ja, ujrzy światło dzienne 19 stycznia 2024 roku nakładem e-muzyka i jest już dostępna w przedsprzedaży. Jako pierwszy singiel z krążka wydana została kompozycja Kiedy powrócę, utrzymana w klimacie power ballady z lat 80. Nie musiało minąć dużo czasu, by fani dostali kolejną muzyczną niespodziankę!

Nocny Kochanek w Esce ROCK! Wywiad z Krzysztofem Sokołowskim

SOKOŁOWSKI i "Chciałbym być taki jak ja"!

W piątek 8 grudnia, bez wcześniejszych zapowiedzi, światło dzienne ujrzał drugi już singiel z nadchodzącej płyty! Tym razem muzyk postawił na utwór Chciałbym być taki jak ja, w warstwie muzycznej dużo bardziej rockowy, wręcz z punkowym zadziorem! Kompozycja ta jest świetnym przykładem całej wymowy wydawnictwa, czyli chęci ukazania przez artystę jego poważniejszej strony. Sprawdźcie ten numer i klip do niego poniżej!

Jak dobrze znasz teksty zespołu Nocny Kochanek? Quiz

Pytanie 1 z 10
1. Ile kosztuje kebab w piosence "Dziewczyna z kebabem"?