Król metalowego horroru pokazał nowy klip. Czy jesteście na to gotowi?

i

Autor: YouTube

Król metalowego horroru pokazał nowy klip. Czy jesteście na to gotowi?

2023-11-03 9:59

Jesień to idealny czas na wieczorny seans grozy, jednak w naszym zagonionym świecie nie każdy ma te 1,5 godziny na film. Serial? Owszem, ale bądźmy szczerzy: kto wytrzyma obejrzenie tylko 1 odcinka dobrej serii? No nie da się, musi być kolejny i tak kończymy z nieprzespaną nocą. Na szczęście są artyści, których teledyski idealnie nadają się na krótkie spotkanie z grozą. Panie i panowie – król powrócił i ma dla nas kolejną porcję wrażeń.

Najnowszy teledysk Kinga Diamonda to ilustracja do opowieści“ Masquerade of Madness”. To opowieść o zamkniętej w tajemniczym instytucie dziewczynce, która zamierza zemścić się za swoje krzywdy. Singiel, który ilustruje teledysk, zapowiada płytę "The Institiute". Już w ubiegłym roku jej premierę zapowiadano na 2023, jednak na razie mamy listopad i płyty ani widu, ani słychu.

Andy LaRoque, gitarzysta i współtwórca całego solowego materiału Diamonda wspominał wcześniej w wywiadach, że panowie pracują w swoim tempie i nie zamierzają się spieszyć na siłę. Wypuszczą, jak będzie gotowe, jak będą zadowoleni. Pozostaje tymczasem cieszyć się świetnym teledyskiem i singlem, który wyszedł w specjalnej edycji z okazji Halloween na płycie winylowej.

Teledysk dla Kinga tworzyli David Brodsky praz Allison Woest z MyGoodEye Visuals. Inne ich prace powstawały dla między innymi Cannibal Corpse, Cattle Decapitation, Whitechapel oraz Overkill, zatem nie można tu mówić o przypadku! Obejrzyjcie... o ile starczy Wam odwagi!

Rockowe piosenki na Halloween