Konrad Baum z teledyskiem do Sam jak ty! Finalista The Voice of Poland podbija rynek!

i

Autor: PIOTR KAMIONKA/REPORTER Nowość od finalisty programu "The Voice of Poland"!

Konrad Baum z teledyskiem do "Sam jak ty"! Finalista "The Voice of Poland" kontynuuje karierę solową!

2023-08-30 11:15

Konrad Baum dał się poznać szerszej publiczności jako uczestnik programu "The Voice of Poland". Będąc w drużynie Marka Piekarczyka, muzyk i... lekarz dotarł aż do finału. To właśnie w nim wystąpił z autorskim utworem "Sam jak Ty". Całkiem niedawno swoją premierę miał klip do tego numeru - sprawdź poniżej!

Konrad Baum - zawodowo lekarz-specjalista neurolog, lat 43, pochodzi i mieszka w Lublinie. Na co dzień pracuje w Puławach na oddziale neurologii. Wokalista i gitarzysta z wieloletnim doświadczeniem i bogatą historią muzyczną. Od ponad 20 lat godząc pracę lekarza aktywnie działa także jako muzyk. Autor tekstów, muzyki - obecnie lider i współzałożyciel zespołu DOC, który założył z - także lekarzem, basistą Tomaszem Ryznarem. Od 9 lat zespół wydaje własne utwory i koncertuje w całym kraju, na mniejszych i większych scenach. Płyta zespołu DOC. "DLA KILKU CHWIL" została płytą roku 2017 w prestiżowym plebiscycie Polskiego Radia Rzeszów. Zespół wydał 5 teledysków i wielokrotnie gościł w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych.Grany jest regularnie w wielu stacjach radiowych w całym kraju.

Queens of the Stone Age - najlepsze numery rockowej formacji

Teledysk od finalisty "The Voice of Poland"!

W 2022 r. Konrad wystartował w 13. edycji programu "THE VOICE OF POLAND" i doszedł do finału, zdobywając 3 miejsce. Autorski singiel Konrada, "SAM JAK TY" zwyciężył w głosowaniu widzów i został wskazany jako najlepszy singiel tej edycji programu. To z tym właśnie utworem Konrad wystąpił na Koncercie Debiutów 60. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2023roku. Konrad Baum to przede wszystkim pasja do muzyki, wrażliwość, charyzma i świetny kontakt z publicznością. Posłuchaj kompozycji poniżej!