Biffy Clyro - nowy teledysk. Zobacz video do Howl

i

Autor: fot. screen z youtube.com/BiffyClyro Biffy Clyro - Howl - zobacz nowy teledysk na EskaROCK.pl

Koncert Biffy Clyro w Polsce został znowu przełożony. Kiedy zobaczymy zespół?

2022-01-20 9:12

Przez pandemie, wszystkie koncerty, albo odbywają się w ścisłym reżimie sanitarnym albo zostają przełożone na inne terminy. Tak jest i w przypadku występu Biffy Clyro. Wiadomo, że zespół nie przyjedzie w planowanym terminie, kiedy więc możemy się spodziewać koncertu?

Koncerty w czasie pandemii to trudny temat, zwłaszcza jeśli mowa o występy zagranicznych wykonawców. Kolejne fale zachorowań nie pomagają w organizacji, przez co artyści, przekładają wydarzenia na inne terminy. Tak jest w przypadku Biffy Clyro, którzy ogłosili, że przekładają koncert w Polsce. Kiedy zobaczymy ich na żywo?

Co tam w środku gra - Metallica

Koncert Biffy Clyro w Polsce został znowu przełożony. Kiedy zobaczymy zespół?

Jak czytamy w oświadczeniu grupy:

W związku z utrzymującymi się restrykcjami i obawami związanymi z koronawirusem, przekładamy naszą nadchodzącą trasę po Europie. Nie mniej jednak miło nam poinformować, że trasa przesunie się na wrzesień tego roku. Przykro nam, że musimy znowu zmieniać datę, ale jednocześnie bardzo cieszymy się na przyjazd i zobaczenie wszystkich kiedy będzie to bezpieczniejsze.

Koncert w Polsce miał odbyć się 18 lutego, jednak teraz nowa data to 22 września, oczywiście miejscem jest klub Stodoła w Warszawie.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]