Kolejne szczegóły współpracy Eda Sheerana i Daniego Filtha! Utwór ujrzy światło dzienne niebawem?

i

Autor: Screen z Instagrama/danifilthofficial Co dalej z współpracą Daniego Filtha i Eda Sheerana?

Kolejne szczegóły współpracy Eda Sheerana i Daniego Filtha! Utwór ujrzy światło dzienne niebawem?

2023-03-30 16:26

O tej współpracy ponad gatunkami mówi się już od dłuższego czasu, brak jest tylko jej efektów. Ed Sheeran dość zajęty jest własnymi projektami, a już za chwilę wyda swój najnowszy, bardzo osobisty, album. Dani dał jednak właśnie do zrozumienia, że wspólny numer jego i Eda Sheerana ujrzy światło dzienne już naprawdę niedługo!

Nie da się ukryć, że wielu czeka na efekt tej współpracy. Po raz pierwszy Dani Filth wspomniał o niej w 2021 roku, a od tamtej pory co jakiś czas przekazuje kolejne informacje. Atmosfera zrobiła się gorąca pod koniec 2022 roku, gdy lider Cradle of Filth udostępnił w swoich social mediach zdjęcie ze wspólnego lunchu z Edem Sheeranem. To tylko sprawiło, że fani tego połączenia ponad gatunkami zaczęli przypuszczać, że wspólny numer Panów ujrzy światło dzienne już niebawem. Wygląda na to, że było w tym ziarno prawdy!

Czy Miley Cyrus ma rockową duszę Dobrze Rockuje #6

Wspólny utwór Eda Sheerana i Daniego Filtha ujrzy światło dzienne latem?!

Dani udzielił ostatnio wywiadu magazynowi "Metal Hammer", w którym dał aktualizację całej tej sytuacji. Muzyk powiedział, że ma nadzieję, że wspólny utwór jego i popularnego wokalisty ujrzy światło dzienne już latem! Okazuje się, że Ed nagrał już wszystkie swoje partie, Daniemu pozostaje dograć bas i swój wokal, co ma zamiar zrobić po powrocie do Anglii po Wielkanocy!

Czego możemy się spodziewać po tym kawałku? Będzie on najprawdopodobniej utrzymany w mocnym klimacie z elementami brzmienia akustycznego. Dani nie ukrywa, że liczy, iż wyjdzie on jako utwór charytatywny.

Ed wykonał już wszystkie swoje partie. Zostały tylko bas i wokal, którymi mam się zająć po powrocie do Anglii po Wielkanocy. Zabrzmi to dokładnie tak, jak sobie wyobrażasz, jeśli możesz pomyśleć o Edzie Sheeranie z Cradle of Filth. Gra na nim na gitarze akustycznej, ale numer jest ciężki, ma świetny beat. Planujemy zrobić to jako charytatywny singiel. Mamy nadzieję, że wyjdzie do lata - powiedział Dani w wywiadzie.