Kirk Hammett o nowej płycie Metalliki: mam nadzieję, że zjedna ludzi

i

Autor: screen: https://youtu.be/EcG-htmIZR0

Kirk Hammett o nowej płycie Metalliki: mam nadzieję, że zjedna ludzi

2021-07-30 13:01

Nowa płyta Metalliki jest wyczekiwana przez fanów, jednak pewnym jest, że trzeba będzie jeszcze trochę na nią poczekać. Na szczęście, co jakiś czas członkowie zespołu zdradzają jakieś szczegóły i tym razem Kirk Hammett ujawnił kilka rzeczy.

Nowa płyta Metalliki jest wyczekiwana przez fanów, którzy liczą, że jednak nie będą musieli czekać 10 lat na nowości. Co jakiś czas, członkowie Metalliki zdradzają jakieś szczegóły, jednak wszystko jest robione z ostrożnością. Tym razem Kirk Hammett postanowił zdradzić kilka rzeczy na temat krążka. Co nasz czeka na nowej płycie grupy?

Wywiadówka - Marszal (Pull The Wire)

Nowa płyta Metalliki będzie jednoczyła ludzi? Taką nadzieję ma Kirk Hammett

W wywiadzie dla magazynu 'Classic Rock', Kirk Hammett wypowiedział się na temat nowego albumu zespołu, podkreślając, że chciałby, aby ten krążek łączył ludzi:

Metallica zawsze swoją muzyką łączyła ludzi. Myślę, że dziś ludzie jeszcze bardziej potrzebują muzyki, żeby być razem i wspólnie świętować. Świat jest bardzo podzielony i mam nadzieję, że nowy album Metalliki będzie ponad podziałami i zjedna ludzi w taki sposób, że wszyscy na tym skorzystają. Muzyka powinna łączyć ludzi, powinna służyć celebracji. Na tym polega muzyka. Tu nie chodzi o sprzedaż albumów czy zdobycie Grammy, ale o to, żeby dobrą muzyką pomagać ludziom.

Data premiery albumu nie jest znana.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu