Keanu Reeves znowu gra rocka! Tak wyglądał pierwszy od ponad 20 lat występ Dogstar

i

Autor: London Entertainment/Shutterstock/Rex Features/East News Pierwszy od 20 lat koncert zespołu Keanu Reevesa!

Keanu Reeves znowu gra rocka! Tak wyglądał pierwszy od ponad 20 lat występ Dogstar

2023-05-29 10:56

Na ten moment czekało wielu fanów muzyki i kina! Keanu Reeves, cieszący się mianem jednego z najbardziej lubianych aktorów na świecie, powrócił na scenę! W sobotę 27 maja odbył się pierwszy od ponad 20 lat koncert zespołu Dogstar, w którym artysta gra na basie! Formacja na dobre przygotowuje się do wydania albumu!

Keanu Reeves to jeden z najpopularniejszych aktorów na świecie. Szczyt jego kariery przypadł na lata 90., jednak powrócił on w wielkim stylu kilka lat temu, wraz z bijącą rekordy popularności i sprzedaży serią John Wick. Jedną z pasji Keanu od lat jest muzyka, a konkretnie rockowe granie - w latach 90. Reeves współzałożył zespół Dogstar, który w 1996 roku wydał swój debiutancki album, zatytułowany Our Little Visionary, utrzymany w klimacie rocka alternatywnego i grunge'u. Cztery lata później zaś premierę miała płyta Happy Ending. Grupa koncertowała jeszcze przez dwa lata, jednak w 2002 roku rozwiązała się.

Aktorzy i Aktorki, którzy grają rocka!

Wielki powrót Dogstar!

Już w ubiegłym roku stało się jasne, że formacja wznawia działalność - powstały oficjalne profile Dogstar w social mediach, na których pojawiały się zdjęcia członków zespołu ze studia. W kwietniu tego roku natomiast zespół poinformował, że ma przygotowane dla fanów ekscytujące wieści. Już na początku maja zaś grupa oficjalnie zapowiedziała swój pierwszy od ponad dwudziestu lat koncert, szybko stało się jasne, że w planie jest także premiera nowej muzyki, w tym nakręconych do poszczególnych utworów teledysków.

Pierwszy od ponad dwudziestu lat koncert Dogstar za nami! Zespół był jedną z gwiazd festiwalu muzycznego BottleRock w Napa Valley w Kalifornii i zdecydowanie zaskoczył obecnych tam fanów! Podczas występu, który miał miejsce w sobotę 27 maja, Keanu nie tylko grał na basie, ale robił także chórki wokaliście/gitarzyście Bretowi Domrose'owi. Podczas pokazu nie zabrakło oczywiście premierowego materiału z nadchodzącego, niezatytułowanego jeszcze albumu - jednym z nich był utwór, zatytułowany Glimmer. Sprawdź, jak prezentuje się Keanu Reeves jako gwiazda rocka poniżej!