Kazik Staszewski

i

Autor: Andrzej Wasilkiewicz/REPORTER

Kazik na żywo powraca! Specjalna akcja dla fanów i nowy winyl!

2022-03-03 10:15

Wiemy, że brakuje Wam Kazika na Żywo i mamy na to sposób... Po raz pierwszy na winylu! Album "Występ" Kaenżetu trafi do sprzedaży już w piątek 4 marca i będzie dostępny tylko przez dwa tygodnie. Do tego wytwórnia SP Records zaprasza fanów do specjalnej akcji. Teraz każdy z Was może zapisać się w historii polskiej fonografii!

Kaenżet to projekt Kazika Staszewskiego i jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich formacji rockowych. Zespół nie występuje od kilku lat, a fani tęsknią za tą energią i fantastycznymi koncertami. Wytwórnia muzyczna SP Records, wychodząc naprzeciw prośbom fanów, zapowiada winylową reedycję jednego z albumów - "Występ". Całość ukaże się jako potrójny album - w najwyższej jakości tłoczenia 180g i z nowym, analogowym masteringiem. Wydawnictwo dostępne będzie w limitowanym, ręcznie numerowanym nakładzie w dwóch kolorach: pomarańczowym i czarnym. Po raz kolejny wysokość nakładu ustalą sami kupujący. Płyta będzie sprzedawana tylko przez określony czas, tj. od 4 do 18 marca. Po tym terminie nie będzie możliwości zakupu albumu. Dostępne będą również koszulki i bluzy inspirowane okładką płyty, a także kasety magnetofonowe.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kazik Staszewski - 5 najważniejszych piosenek lidera Kultu

Eska ROCK: Wywiad z Arturem Gadowskim (IRA)

SP Records zaprasza fanów KNŻ do specjalnej akcji

Z okazji preorderu wytwórnia SP Records zaprasza fanów, którzy towarzyszyli Kazikowi Na Żywo przez niemal 20 lat działalności. Apelują: "Pomóżcie nam zapełnić archiwum KNŻ! Szukamy zdjęć z koncertów, spotkań z zespołem, każdej fotki dokumentującej związek fanów z zespołem. Wystarczą nam skany lub wyraźne zdjęcia fotografii." Wszystkie fotosy trafią do wnętrza poligrafii winyla "Występ" i można powiedzieć, że jest to swego rodzaju szansa, by przejść do historii polskiej fonografii. SP Records czeka na Wasze zdjęcia ze wszystkich lat działalności Kazika Na Żywo! Fotografie można przesyłać do 18 marca na adres [email protected]

Sonda
Gdzie najczęściej słuchasz muzyki?