Kasia Lins jak „Persefona” w najnowszym singlu!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Jan Wasiuchnik Kasia Lins jak „Persefona”

Kasia Lins jak „Persefona” w najnowszym singlu!

2023-10-13 12:01

Już 27 października fani Kasi Lins będą mogli posłuchać jej najnowszego albumu „OMEN”. W oczekiwaniu na premierę krążka, artystka podzieliła się właśnie ze słuchaczami ostatnim singlem zapowiadającym to wydawnictwo. Utwór „Persefona” to doskonałe odzwierciedlenie przeżyć i wartości jakie stanowią liryczny fundament nadchodzącej płyty.

W centrum twórczości Kasi Lins stoi kobieta, co mocno na „OMENIE” wybrzmiewa. Posługując się metaforą, artystka tworzy impresje o kobiecie, jej konstrukcji, umyśle i cielesności. Bohaterka z płyty, „stworzona z żebra” prywatnej Kasi, to kobieta mająca poczucie siły i sprawczości, ale niekiedy też lęku i obaw.

Siłę jej przekazu docenił serwis Spotify. Kasia Lins z okazji premiery albumu została październikową polską Ambasadorką Spotify EQUAL, czyli globalnego programu serwisu, który ma za zadanie wsparcie kobiet i promowanie równości w przemyśle muzycznym.

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

Nadchodzi "Omen"

Album „OMEN” jest już ogólnie dostępny w przedsprzedaży, a tylko pod linkiem można zamówić limitowany, numerowany egzemplarz z autografem artystki.