John Dolmayan (System of a Down) przyznał się, że dwukrotnie głosował na Trumpa. Czy zrobiłby to po raz kolejny?

i

Autor: Screen z YouTube/These Grey Men Kontrowersyjne poglądy polityczne perkusisty System of a Down

John Dolmayan (System of a Down) przyznał się, że dwukrotnie głosował na Trumpa. Czy zrobiłby to po raz kolejny?

2022-07-06 15:19

Długoletni perkusista System of a Down był ostatnio gościem w podcaście prowadzonym przez Larę Trump - synową Donalda Trumpa. To właśnie podczas tej rozmowy muzyk ogłosił, że podczas wyborów prezydenckich dwukrotnie oddał głos na kontrowersyjnego polityka. Zdradził też, czy zdecydowałby się zrobić to ponownie.

John Dolmayan od 1997 roku pełni rolę perkusisty w zespole System of a Down. Mężczyzna jest z pochodzenia Ormianinem, jednak za młodu, wraz z rodziną, przeniósł się najpierw do Kanady, a następnie do Stanów Zjednoczonych. Dolmayan muzyką interesował się już od najmłodszych lat - jego ojciec był saksofonistą, a on sam sięgnął po perkusję po raz pierwszy w wieku 2 lat. John od dawna znany jest jako wielki fan The Who i wielokrotnie wymieniał Keitha Moona jako jedną ze swoich największych inspiracji. Dolmayan pojawił się na pięciu albumach studyjnych System of a Down, jednak grupa ta nie jest jego jedynym projektem. W 2006 roku perkusista połączył siły z Daronem Malakianem, z którym utworzył zespół Scars on Broadway, nagrał partie na bębnach na pierwszy solowy album Tankiana czy utworzył grupę Indicator. Dolmayan jest znany też jako wielki fan komiksów.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Kontrowersyjne poglądy polityczne Johna Dolmayana

John Dolmayan jest bardzo aktywny w social mediach, w których nie boi się mówić o swoich poglądach politycznych. Te są zaś dość konserwatywne i nie mają zbyt dużo wspólnego z wartościami, z których znani się jego koledzy z zespołu, szczególnie Serj Tankian. Już od jakiegoś czasu wiadome było, że muzyk wspiera działalność Donalda Trumpa, co wielokrotnie było przedmiotem konfliktów z wokalistą zespołu (który prywatnie jest jego szwagrem) i spotykało się z krytyką ze strony fanów zespołu.

Dolmayan: “Głosowałem na Trumpa dwa razy i zrobiłby to ponownie”

Muzyk był ostatnio gościem w podcaście, prowadzonym przez Larę Trump - synową Donalda Trumpa. To właśnie w tej rozmowie Dolmayan zdradził, że głosował na Trumpa także podczas ubiegłorocznych wyborów i mówi, że zrobiłby to ponownie.

Był moim prezydentem – głosowałem na niego dwa razy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Zagłosowałbym na niego ponownie. Zagłosuję na niego znów, jeśli zdecyduje się wystartować. Mam nadzieję, że to zrobi. Ma moje pełne poparcie. Powodem jest to, że myślę, że to, co robi Trump, robi tylko i wyłącznie z dobrych pobudek. - powiedział muzyk w podcaście.