W jakim języku było najtrudniej śpiewać? Rob Trujillo wskazał największe wyzwanie

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=FYeP-Du97ms

Jak Metallica przygotowywała się przed koncertami jubileuszowymi? O tym opowiedział Robert Trujillo

2021-12-27 9:22

Metallica nie zagrała w 2021 roku dużo koncertów, a wszystko to przez trudne warunki na świecie. Mimo to, coś udało się zagrać, wydać reedycję kultowego 'Black Albumu' oraz niedawno wystąpić w ramach obchodów 40-lecia. Jak te wyjątkowe koncerty jubileuszowe wspominać będzie Rob Trujillo? Czy przygotowania były trudne?

Metallica z reguły grała ogromne trasy koncertowe, które obejmowały kilka kontynentów. Niestety, 2021 rok nie był łaskawy dla grupy i mało było koncertów pod szyldem Metalliki, jednak ukazała się reedycja 'Black Albumu', odbyły się specjalne koncerty i niedawno, '40-lecie', które uczczono koncertami. Jak wyglądały przygotowania do tego wyjątkowego koncertu? O tym wspomniał Rob Trujillo.

Co tam w środku gra - Metallica

Jak Metallica przygotowywała się przed koncertami jubileuszowymi? O tym opowiedział Robert Trujillo

W wywiadzie dla 'Blabbermouth' Trujillo wyznał, jak wyglądały przygotowania do koncertów:

Jedna rzecz nam bardzo pomogła. Na kilka godzin przed koncertem razem z Jamesem udaliśmy się na najgorsze miejsca w sali i obejrzeliśmy cały materiał filmowy wyświetlany między utworami. Było to w sumie jakieś pół godziny materiału. Byliśmy nim tak podekscytowani, że przed koncertem czuliśmy pewność siebie i byliśmy nieco bardziej zrelaksowani. Wiedzieliśmy, że będziemy świętować na luzie, co bardzo nam pomogło.

Metallica transmitowała koncerty na żywo, za pośrednictwem platformy Amazon Prime.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu