Rammstein wydali oficjalne półki, przez co fani trochę się oburzyli

i

Autor: screen: youtube.com/watch?v=pat2c33sbog screen: youtube.com/watch?v=pat2c33sbog

Rammstein faktycznie byli w Warszawie! Są kolejne zdjęcia z pobytu zespołu w naszym kraju. Czy faktycznie kręcili klip?

2021-12-22 11:07

Od kilku dni pojawiają się informacje, że Rammstein są w Polsce. Okazuje się, że nie były to plotki, a w sieci pojawiło się potwierdzenie doniesień. Co wiadomo o pobycie grupy w naszym kraju?

Rammstein zapowiadali jakiś czas temu, że nowa płyta ukaże się przed startem trasy koncertowej, która ma rozpocząć się w maju 2022. Od kilku dni, krążą informacje o tym, że zespół przebywa w Polsce. Okazuje się, że plotki zaczynają nabierać kształtów, ponieważ w sieci pojawiły się nowe zdjęcia zespołu, które wyraźnie pokazują, że artyści byli w Warszawie.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Rammstein faktycznie byli w Warszawie! Są kolejne zdjęcia z pobytu zespołu w naszym kraju. Czy faktycznie kręcili klip?

Na profilu instagramowym Dope Ride, pojawiło się zdjęcie Paula Landersa, Christopha Schneidera i Christiana 'Flake' Lorenza, pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie i to nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w sieci pojawiło się zdjęcie Tilla Lindemanna, który przebywał w warszawskim Hotelu Bristol.  

To wszystko łączy się z fotografią reżysera Rammstein, który udostępnił zdjęcie, gdzie oznaczył swoją lokalizację jako szpital psychiatryczny w Tworkach. Pozostaje tylko czekać na kolejne informacje w temacie zespołu. Wygląda na to, że sporo się dzieje.

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat