Jack White i Beyonce

i

Autor: Wikimedia Commons/David James Swanson, Raph_PH

Wiadomości

Jack White otrzymał kwiaty od... Beyoncé. "Nikt nie śpiewa tak jak ty"

Jack White otrzymał ostatnio prezent od samej Beyoncé. Artystka wysłała mu bukiet kwiatów z liścikiem, w którym napisała m.in., że mocno ją zainspirował w trakcie tworzenia najnowszego albumu "Cowboy Carter". White nie krył z tego powodu radości.

Jack White otrzymał kwiaty od... Beyoncé

Jack White i Beyoncé mieli okazję ze sobą współpracować. W 2016 roku na solowym albumie artystki zatytułowanym "Lemonade" znalazł się utwór zatytułowany "Don’t Hurt Yourself", w którym gościnnie pojawił się właśnie White. Muzyk był także współproducentem tej kompozycji. 

Artyści więc się dobrze znają i wzajemnie się szanują. Otrzymaliśmy na to kolejny dowód. Jack White na swoim Instagramie udostępnił zdjęcie bukietu kwiatów, który otrzymał od Beyoncé. Wokalistka właśnie wydała nowy album "Cowboy Carter". 

Radio Eska Rock: 10 złotych myśli klasyków rocka. To ponadczasowe sentencje

Jack, mam nadzieję, że masz się dobrze. Chciałabym, żebyś wiedział, że mocno mnie zainspirowałeś przy tworzeniu tej płyty. Pozdrawiam cię, Beyoncé – napisała w liściku dołączonym do bukietu.  

Jack White skomentował upominek w mediach społecznościowych w następujący sposób: – Co za uroczy gest otrzymałem dziś rano tutaj, w Nashville, od utalentowanej i pełnej wdzięku Beyoncé, która świętuje wydanie swojego nowego albumu "Cowboy Carter". Bardzo kocham i szanuję tę Panią, dziękuję więc uprzejmie. Twórz dalej piękną i potężną muzykę, nikt nie śpiewa tak jak ty

Nowa płyta Jacka White'a na horyzoncie?

Bardzo możliwe, że w tym roku na rynku ukaże się nowy solowy album Jacka White'a. 1 stycznia 2024 w mediach społecznościowych muzyka pojawiło się wideo. Słychać było na nim gitarowy riff, a całość została uświetniona niebieskim tłem. Ten kolor zresztą jest od samego początku związany z solową działalnością artysty. Ta sama grafika pojawiła się później na oficjalnych zdjęciach kont muzyka w socialach jako zdjęcie główne. To wszystko... jednak zniknęło. Czas więc pokaże, czy w najbliższych miesiącach usłyszymy coś premierowego od White'a. 

Na ten moment solową dyskografię White'a zamykają dwa albumy, które ukazały się na rynku w 2022 roku: "Fear of the Dawn" i "Entering Heaven Alive". 

Przypomnij sobie 5 ciekawostek o albumie "Elephant" The White Stripes: