Który z muzyków nie chciał nagrywać nowej płyty Iron Maiden? Bruce Dickinson zdradził to w wywiadzie

i

Autor: screen: https://youtu.be/wpxWoikZZww

Iron Maiden to dinozaury? Na ten temat wypowiedział się Bruce Dickinson

2021-12-28 10:59

Iron Maiden są prawdziwymi weteranami na scenie rockowej, jednak cały czas cieszą się gigantycznym zainteresowaniem i grając trasy koncertowe, mogą liczyć na wypełnione po brzegi ogromne obiekty. Jak Bruce Dickinson reaguje na słowa, że jego zespół to 'dinozaury rocka'?

Iron Maiden to prawdziwa klasyka w swoim gatunku i pewnym jest, że zespół jeszcze trochę pogra, ponieważ zainteresowanie jest cały czas ogromne. Niektórzy nazywają zespół 'dinozaurami rocka', do czego postanowił odnieść się sam Bruce Dickinson. Jak lider grupy, reaguje na takie słowa?

Co tam w środku gra - Iron Maiden - Senjutsu

Iron Maiden to dinozaury? Na ten temat wypowiedział się Bruce Dickinson

Iron Maiden działają od 1975 roku i wygląda na to, ze wcale im się nie śpieszy by kończyć karierę. Pojawiają się jednak głosy, że grupa to już 'dinozaury rocka', co skomentował Brice Dickinson, mówiąc:

Ludzie mówią, że jesteśmy dinozaurami. A my na to: „To prawda, a nie zostało ich zbyt wiele”. To jest to, czym jesteśmy i to jest to, co robimy. (...) Poszliśmy łeb w łeb z Drakiem w tygodniu, w którym ukazał się album. Nie bardzo rozumiem, co on robi, ale wiem, że wielu ludzi to rozumie. Idąc z nim łeb w łeb, myślałem sobie o nas: 'To jest prawdziwa muzyka grana przez bandę starych wyjadaczy, którzy nie idą na żadne ustępstwa wobec czasów, w których żyją'.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu