Ozzy Osbourne ma 15 numerów na nowy album! Co wiemy o krążku?

i

Autor: Screen: youtube.com/watch?v=dBF78tA443A

Ozzy Osbourne wchodzi na rynek kryptowalut i wirtualnych tokenów. Ile będzie kosztować wyjątkowa waluta?

2021-12-28 9:33

Ozzy Osbourne wkracza w świat kryptowalut i ekskluzywnych tokenów, które osiągają kosmiczne kwoty w sieci. Do sprzedaży ma trafić specjalny obrazek, który będzie dystrybuowany do sprzedaży.

Rynek kryptowalut niesamowicie szybko się rozwija i wygląda na to, że coraz więcej artystów jest chętnych na to, by wejść w to i pomnożyć jeszcze bardziej swoje pieniądze. Niesamowicie popularne stały się ostatnio także wirtualne tokkeny, które z biegiem czasy zyskują na wartości. Właśnie taki token wypuszcza Ozzy Osbourne. O co dokładnie chodzi?

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Ozzy Osbourne wchodzi na rynek kryptowalut i wirtualnych tokenów. Ile będzie kosztować wyjątkowa waluta?

Książę ciemności zaprezentuje w styczniu 9666 całkowicie unikalnych nietoperzy NFT – świadomego ukłonu w stronę niesławnego momentu, w którym odgryzł głowę nietoperza podczas występu w Des Moines w stanie Iowa w 1982 roku. 

Zgodnie z oficjalną informacją, każdy Cryptobat da kolekcjonerom wyjątkową okazję do narodzin dodatkowego NFT; aktywowanie funkcji, która pozwoli ich zakupowi 'ugryźć' i zmutować za pomocą innego NFT z ich cyfrowego portfela. Jest to całkowita nowość i coś co może zrewolucjonizować rynek wirtualnych tokenów.

Jak powiedział Ozzy:

Od jakiegoś czasu próbowałem wejść w temat NFT, więc kiedy poprosiłem Sharon o Bored Ape na Boże Narodzenie po kilku nieudanych próbach zakupu własnego, a ona odmówiła, więc postanowiłem stworzyć własną.

Oprócz nowej gamy NFT potwierdzono również, że Ozzy ma zamiar uruchomić AncientBatz, poszukiwanie skarbów dla posiadaczy CryptoBatz, którzy będę mogli znaleźć wirtualne Batzy rozrzucone po całym świecie w ukrytych lokalizacjach.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?