Iron Maiden ogłaszają DRUGI koncert w Polsce w 2023 roku! [DATA, BILETY]

i

Autor: Materiały prasowe Iron Maiden wracają do Polski!

Iron Maiden ogłaszają DRUGI koncert w Polsce w 2023 roku! [DATA, BILETY]

2022-10-14 15:11

Ci Panowie wyjątkowo sobie upodobali nasz kraj! Po ogłoszeniu kolejnego w ciągu niecałego roku koncertu w Polsce - i to rozpoczynającego całą trasę - w dniu startu sprzedaży ogólnej biletów, zespół ogłosił DRUGI występ! Gdzie i kiedy dokładnie się odbędzie? Co ze sprzedażą wejściówek na drugą datę?

Panowie z Iron Maiden nie mają sobie równych! Zespół jest nadal w trasie "Legacy of the Beast Tour", a już wiadomo, że latem przyszłego roku wyruszy w kolejną! Wydarzenie odbywać się będzie pod hasłem "The Future Past Tour" i rozpocznie się w Polsce, koncertem w krakowskiej TAURON Arenie, który odbędzie się dokładnie 13 czerwca 2023 roku. Sprzedaż ogólna na występ rozpoczęła się w piątek 14 października - cieszyła się ona tak dużym zainteresowaniem, że zespół i organizatorzy ogłosili właśnie DRUGI koncert Iron Maiden w naszym kraju w 2023 roku!

Iron Maiden ogłaszają DRUGI koncert w Polsce w 2023 roku! [DATA, BILETY]

Drugi koncert odbędzie się dzień później, czyli dokładnie 14 czerwca 2023 roku, w tym samym miejscu! Bilety na tę datę są już dostępne w sprzedaży na stronie Live Nation! Trasa THE FUTURE PAST TOUR zawierać będzie wcześniej niewykonywane utwory z ostatniego studyjnego albumu zespołu - Senjutsu, a także skupi się na kultowej płycie Somewhere In Time z 1986 roku oraz innych klasycznych kawałkach. Wiadomo już także, że gościem specjalnym podczas dwóch koncertów Iron Maiden będzie zespół The Raven Age.

Iron Maiden zagrają w Polsce w 2023 roku! Koncerty rockowe

To połączenie dwóch albumów w naszym odczuciu jest bardzo ekscytujące. Wiemy, że fani chcą usłyszeć te epickie kawałki ze Senjutsu po raz pierwszy na żywo i pomyśleliśmy, że łącząc je z tak ikonicznym albumem, jak Somewhere In Time, stworzy to kolejną naprawdę wyjątkową trasę dla starych i nowych fanów! Oczywiście w przypadku trasy promującej nowy album w Europie wrócimy w dużej mierze do względnej intymności aren i wiemy, że fani również będą z tego powodu bardzo zadowoleni! - mówi Manager, Rod Smallwood.