Metalowiec

i

Autor: Pixaby

hit internetu

Heavy metalowy muzyk rzucił gitarą w fotografa, bo myślał, że to ktoś zupełnie inny. Nagranie z incydentu stało się wiralem

2024-03-14 11:03

We współczesnym świecie bardzo, bardzo dużo dzieje się w Internecie. To użytkownicy, a może jeszcze bardziej algorytmy, wybierają różne treści, które szybko zyskują miano "wirali". Teraz mianem takowego "ieszy się nagranie z pewnym muzykiem heavy metalowym w roli głównej i rzucaną w innych ludzi gitarą!

Można chyba śmiało stwierdzić, że większość współczesnego życia odbywa się w Internecie. Z pewnością wielu i wiele z nas spędza w swoim telefonie, przeglądając social media i scrollując tablice, naprawdę dużo - może nawet za dużo - czasu. Wszystko to wyłapują w tempie natychmiastowym algorytmy, które kolejno podpowiadają nam treści, które mogą nas szczególnie zainteresować na podstawie różnych klików i wyborów, których dokonujemy w socialach na co dzień, a z których czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy. Bywa też, że niektóre filmiki, nagrania, stają się hitami sieci, zyskują miano "wirali" nieco przypadkiem.

Człowiek Z Metalu - o czym traktują blackmetalowe teksty piosenek?

Filmik metalowego muzyka hitem sieci

Sullivan King to pseudonim artystyczny Keatona Prescotta, amerykańskiego DJ-a i muzyka heavy. Krytycy z USA zwrócili na niego uwagę, ze względu na ciekawe łączenie przez niego muzyki elektronicznej z brzmieniem gitary metalowej. King skupia się głównie na koncertowaniu i to właśnie występy na żywo zapewniły mu największą rozpoznawalność i popularność jego trzech albumów studyjnych, z czego najnowszy to Thrones of Blood z maja 2023 roku.

Teraz o muzyku znowu jest głośno, a to ze względu na filmik, który zamieścił na swoim koncie na TikToku, a który natychmiastowo stał się wiralem. Na trwającym raptem kilka sekund nagraniu King na zakończenie występu odwraca się i rzuca swoją gitarę w kierunku stojącego z tyłu sceny mężczyzny. Ten jednak jest wyraźnie przerażony całą sytuację i natychmiastowo ucieka. Kolejno w kadrze pojawia się inny mężczyzna z dość srogą miną, który idzie po rzucony instrument. Okazuje się, że Prescott rzucił gitarą, gdyż myślał, że za nim czeka na nią jego techniczny, wiosłem jednak mało co nie oberwał stojący spokojnie fotograf. Filmik został podpisany "0 dni bez wypadku w miejscu pracy". Jakiś czas później Sullivan udostępnił kolejne nagranie z rzeczonym fotografem, do którego na scenie, już kontrolowanie, rzuca gitarą, a kolejno pozwala mu ją rozbić, a wszystko to na koncercie na oczach tysięcy fanów. Zobacz oba nagrania poniżej!

Sprawdź się w quizie o thrash metalu!

Co wiesz o thrash metalu? TRUDNY quiz dla najwiekszych fanów i fanek ciężkich brzmień

Pytanie 1 z 10
Który utwór Black Sabbath uznawany jest za kluczowy dla korzeni thrash metalu?