Tenacious D w coverze wielkiego przeboju Britney Spears! Ich wersja jest hitem Internetu i powstała w konkretnym celu

i

Autor: Photoshot/REPORTER Zespół Tenacious D we własnej wersji wielkiego przeboju Britney Spears

hit internetu

Tenacious D w coverze wielkiego przeboju Britney Spears! Ich wersja jest hitem Internetu i powstała w konkretnym celu

2024-03-08 12:20

Tenacious D to projekt, który cieszy się ogromną sympatią wśród wszystkich fanów i fanek ciężkiego brzmienia, którzy jednak są w stanie spojrzeć na nie z przymrużeniem oka. Po ubiegłorocznym brawurowym coverze klasyka "Wicked Game" Chrisa Isaaka, przyszedł czas na własną wersję kultowego kawałka Britney Spears! Ta wersja powstała w konkretnym celu!

Tenacious D od lat konsekwentnie trzymają się swojego charakterystycznego sposobu bycia w świecie ciężkich brzmień. Grupa oczywiście stawia na gitarowe brzmienia, ma nawet na koncie statuetkę Grammy za Najlepszy metalowy występ, wszystko to jednak okraszone jest ogromnym poczuciem humoru, dzięki któremu formacja od lat cieszy się ogromną popularnością i sympatią, tak naprawdę nie tylko wiernych fanów i fanek ze świata cięższych brzmień.

Jack Black i Kyle Gass nie boją się wychodzić poza pewne schematy. W ubiegłym roku głośno było o ich coverze wielkiego przeboju Chrisa Isaaka, tym bardziej, że w teledysku do własnej wersji słynnego Wicked Game Panowie pokazali się bez ubrań, biegając po plaży, brawurowo szerząc w ten sposób ideę męskiej ciałopozytywności. Po tym przeboju postanowili wziąć na warsztat kolejny popowy klasyk!

Aktorzy i Aktorki, którzy grają rocka!

Tenacious D i... Britney Spears?!

W rozmowie z "Entertainment Tonight" Jack Black powiedział, że jest ogromnym fanem Britney i jeśli ta tylko chciałaby wykonać z jego grupą swój przebój, to jest na to całkowicie otwarty. Dodał też, że ma nadzieję, że cover przypadnie "księżniczce popu" do gustu. Poniżej posłuchaj pełnej wersji coveru!

Sprawdź, którzy znani aktorzy i aktorki grają rocka po godzinach!