Happysad

i

Autor: 2020 HAPPYSAD FOT. KAROL KACPERSKI Happysad z nową trasą koncertową ZWIERZ TOUR - jesień 2022

Happysad w Stodole - ZWIERZ TOUR - nowa piosenka i goście specjalni

2022-09-14 15:29

Już 20 października 2022 w Klubie Stodoła wystąpi Happysad. Wydarzenie odbędzie się w ramach jesiennej trasy koncertowej ZWIERZ TOUR, w trakcie której formacja ze Skarżyska-Kamiennej zaprezentuje na żywo premierowy utwór oraz specjalny zestaw piosenek. Gośćmi specjalnymi koncertu będą Spokój oraz Lorein. Bilety dostępne w sprzedaży!

ZWIERZ TOUR to nazwa jesiennej trasy zespołu Happysad. Po pięciu miesiącach spędzonych w plenerach wracają do klubów, by zaprezentować na żywo premierową piosenkę oraz specjalny zestaw utworów. Supportować ich będą Lorein i zupełnie nowa formacja Spokój, które swoimi występami urozmaicą cały wieczór.

ZWIERZ TOUR - wyjątkowa trasa koncertowa z przesłaniem

ZWIERZ TOUR to seria koncertów, podczas których na żywo wybrzmią utwory najbardziej aktualne, dystopijne, każące zastanowić się nad kondycją planety i człowieka, podskórnie i wprost odczuwającego zachodzące zmiany, zagrożenie i schyłek pewnego porządku Świata. ZWIERZ TOUR to utwory nieokiełznane, energiczne, głośne pozwalające wykrzyczeć, wyrzucić z siebie lęk, obawę, strach.

Zespół zapowiedział również, że tuż przed startem trasy zaprezentuje nowy utwór ZWIERZ wraz z towarzyszącym mu teledyskiem.

Stodoła 20 października 2022 - kto zagra z Happysad?

LOREIN:

Zespół Lorein powstał w 2010 roku. Na swoim koncie ma trzy wydawnictwa: („Monokolor” / 2012, „Drzewa i planety” / 2014, „Złamania” / 2017). Single takie jak   „Fale”, czy „Dźwięki rozstania” szturmem wdarły się do stacji radiowych takich jak np. Eska ROCK, Muzo.FM, Antyradio, Rock Radio, Trójka czy RMF Maxxx.

Lorein to także laureaci czterech Świętokrzyskich Nagród Muzycznych „Muzyczne Scyzoryki”. Zespół jest również posiadaczem  dwóch „Złotych Mikrofonów”, Polskiego Radia Kielce. Finaliści 8 edycji programu Must Be The Music - Tylko Muzyka.

W swojej karierze zagrali ponad dwieście koncertów. Oprócz własnych tras koncertowali także z Myslovitz, Happysad, Comą, czy z zespołem Muchy. W 2018 roku Łukasz Lańczyk zagrał trasę z zespołem Myslovitz, gościnnie występując w roli wokalisty oraz gitarzysty zespołu.

Lorein tworzą Łukasz Lańczyk oraz Aleksander Kaczmarek, który dołączył w 2017 roku. Na koncertach duet wspomagany jest przez Marka Radzimińskiego (perkusja) oraz Szymona Przybysza (gitara basowa).

Od 2018 roku zespół pracował nad nowym albumem, który został wyprodukowany i nagrany w Londynie. Za jego powstanie odpowiadają wyłącznie dwaj członkowie zespołu. 9 września 2022 ukazał się się pierwszy singiel promujący nowy krążek pt. "Próba przeczekania wiatru", a utwory z niego pochodzące będzie można usłyszeć już wkrótce na koncertach.

SPOKÓJ:

Kuba i Patryk są zmęczeni młodością. Kuba i Patryk od dawna chcieli mieć Spokój i od niedawna mają Spokój. Grają na wszystkim na czym chociaż trochę potrafią - korzystają z gitar, elektroniki, komputerów, automatów perkusyjnych i głosów. Napisali kilkanaście piosenek zawierających refleksje o esencji życia - dojrzewaniu, przemijaniu, miłościach, przyjaźniach, rozstaniach, powrotach i śmierci. Całość zebrali w album zatytułowany „Po co dorosnąć”, gdzie alternatywa bez żadnych problemów miesza się z popem, fraszki z poezją, minimalizm z hałasem, szczęście z rozdzierającym bólem. Są szczerzy, naturalni, nienachalni i bezpretensjonalni. Kuba i Patryk. Spokój

Happysad w Stodole - ZWIERZ TOUR - gdzie kupić bilety?

20 października 2022 / Goście specjalni: Spokój, Lorein / Klub Stodoła, ul. Batorego 10, Warszawa

Bilety w cenie:

  • 150.00 PLN BALKON / MIEJSCE SIEDZĄCE
  • 110.00 PLN PŁYTA / MIEJSCE STOJĄCE

Bilety dostępne w kasie klubu oraz w sprzedaży internetowej: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

EskaROCK Live! - Happysad - Łydka