T.LOVE ogłasza gości specjalnych, którzy pojawią się na trasie z okazji 40-lecia działalności grupy

i

Autor: Materiały prasowe T.LOVE wyruszają w trasę!

T.LOVE - trasa jesienna 2022 - bilety, daty, miejsca 6 koncertów zespołu Muńka Staszczyka

2022-07-26 15:50

40-lecie aktywności scenicznej, 30-lecie wydania płyty “King”, doskonale przyjęta najnowsza płyta nagrana w reaktywowanym składzie oraz wyjątkowe koncerty w ramach trasy “Hau! Hau!”. Sprawdź, gdzie jeszcze w tym roku wystąpi legendarna grupa T.LOVE i świętuj razem z załogą Muńka Staszczyka huczny jubileusz! Bilety dostępne w sprzedaży.

Rok 2022 to wyjątkowy moment w rock'n'rollowej historii T.LOVE. Zespół świętuje 40-lecie swojego istnienia, 30-lecie wydania ikonicznego albumu King. W kwietniu na rynku pojawił się także długo oczekiwany najnowszy krążek formacji, zatytułowany Hau! Hau!, nagrany w historycznym składzie: Muniek Staszczyk (wokale, teksty), Janek Benedek (gitary, kompozycje, produkcja muzyczna), Jacek Perkowski (gitary), Paweł Nazimek (bas) i Sidney Polak (perkusja). Wydawnictwo promowały single: Pochodnia z gościnnym udziałem Kasi Sienkiewicz z zespołu Kwiat Jabłoni, otwierający płytę Ja Ciebie kocham oraz neo-rock’n’rollowa Ponura żniwiarka.

Muniek Staszczyk: T.Love nie był nigdy zespołem, który dawał głupią rozrywkę

Zespół Muńka Stańczyka zagra 6 koncertów w ramach jesiennej trasy koncertowej

O tym, jak znakomicie utwory z najnowszego krążka T.LOVE brzmią na żywo warszawska publiczność mogła przekonać się podczas premierowego koncertu w Klubie Stodoła, który odbył się 21 maja. Wydarzenie z gościnnym udziałem SOKOŁA oraz Zdechłym Osą w roli supportu było całkowicie wyprzedane, a wśród entuzjastycznych pokoncertowych opinii fanów dominowało słowo "petarda". Dla osób, którym nie udało się zdobyć biletu na wiosenny koncert, mamy dobrą wiadomość - jesienią grupa ponownie zagra na deskach Klubu Stodoła! Oprócz Warszawy, w drugiej połowie jubileuszowego roku T.LOVE wystąpi także m.in. w Toruniu, Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu oraz Krakowie.

T.LOVE - KONCERTY 2022 - “HAU! HAU!”

  • 13 października - CKK Jordanki, Toruń
  • 14 października - Klub B90, Gdańsk
  • 10 listopada - Klub Wytwórnia, Łódź
  • 11 listopada - Centrum Koncertowe A2, Wrocław 
  • 19 listopada - Klub Stodoła, Warszawa
  • 23 listopada - Klub Studio, Kraków

Bilety na koncerty T.LOVE

Bilety na koncerty T.LOVE w Toruniu, Gdańsku, Łodzi, Warszawie, Krakowie oraz we Wrocławiu są dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej: www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl.