Guano Apes w Polsce w 2024 roku! Szczegóły koncertu

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Philipp Gladsome Guano Apes w Polsce w 2024 roku! Szczegóły koncertu

Guano Apes w Polsce w 2024 roku! Bilety, data i miejsce koncertu

2024-01-09 11:31

Guano Apes w trasie jesienią 2024. Zespół odwiedzi w listopadzie Warszawę!

Guano Apes, niemiecka grupa rockowa znalazła swoją oazę spokoju. Zamiast poddawać się mechanizmom rynku i co roku wydawać nowe płyty zespół, woli występować na żywo, kiedy tylko poczują potrzebę kontaktu z fanami. Wszyscy, którzy byli częścią pierwszej trasy po pandemii lub doświadczyli jednego z energetycznych koncertów na dużych festiwalach, doskonale o tym wiedzą. Od pierwszych taktów otwierającego utworu "You Can't Stop Me" przez wszystkie ich hity, aż po finałowy "Lords of the Boards", Guano Apes zarażają publiczność swoją dziką energią.

W erze cyfryzacji, Guano Apes bronią wartości analogowych, podkreślając siłę autentycznych doświadczeń i bezpośredniego kontaktu z muzyką. Jak sami mówią:

Kiss - największe przeboje legendy rocka

Jesteśmy bliżsi małpom niż sztucznej inteligencji. W człowieku, tej 'starej małpie', drzemie pierwotna siła: pragnienie wolności. My od około trzech dekad wspieramy to dźwiękowo, razem z naszą publicznością. W środku zwrotu ku sztucznej inteligencji i cyfrowego oderwania, kontakt z przyrodą i zrozumienie naszych korzeni jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Chcemy, aby nasza muzyka była kompasem dla duszy, resetującym ją do pierwotnych ustawień i tym samym uwalniała wewnętrzną małpę.

Guano Apes w Polsce w 2024 roku [DATA, MIEJSCE, BILETY]

  • 01.11.2024 Warszawa - Progresja
  • Bilety w sprzedaży od 8.12 na eventim.pl