Heart i Jimmy Fallon

i

Autor: YouTube/screen z wideo

Wiadomości

Grupa Heart zagrała słynny przebój Bonnie Tyler na dachu w trakcie całkowitego zaćmienia słońca w USA

To był wyjątkowy występ. Formacja Heart, w trakcie całkowitego zaćmienia słońca w USA, wykonała na żywo utwór "Total Eclipse of the Heart" Bonnie Tyler. Zespołowi towarzyszył w tym Jimmy Fallon.

Grupa Heart zagrała słynny przebój Bonnie Tyler w trakcie zaćmienia słońca

8 kwietnia mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, Meksyku i Kanady mieli okazję, pierwszy raz od lat, zobaczyć na własne oczy całkowite zaćmienie słońca. Z tej okazji w popularnym programie "The Tonight Show" prowadzonym przez Jimmy'ego Fallona wystąpiła formacja Heart, która wykonała na żywo utwór "Total Eclipse of the Heart" z repertuaru Bonnie Tyler. 

Od tej piosenki zaczął się rock'n'roll? Historia powstania utworu "Maybelline"

– Dziś wieczorem mamy specjalny występ. Grupa Heart to nasz muzyczny gość, a dzisiaj jest oczywiście zaćmienie słońca. Pomyśleliśmy więc, że musimy zrobić, co do nas należy. Musimy zaśpiewać "Total Eclipse of the Heart" z formacją Heart w trakcie obserwowania zaćmienia słońca. Zróbmy to – powiedział, przed rozpoczęciem występu na dachu Rockefeller Center w Nowym Jorku, Fallon. 

Zobaczcie to wideo:

Zespół tego wieczoru zagrał jeszcze swój słynny hit "Barracuda" z 1977 roku. 

Na sam koniec przypomnijmy, że tegoroczne całkowite zaćmienie słońca było pierwszym w USA od 21 sierpnia 2017 roku, w Meksyku od 11 lipca 1991 roku, a w Kanadzie od 26 lutego 1979 roku. Kolejne tego typu zjawisko w okolicach USA będzie miało miejsce dopiero w marcu 2033 roku. 

Całkowite zaćmienie słońca 2024. Sprawdź zdjęcia: