Gitarzysta Five Finger Death Punch pojawi się w znanej grze komputerowej. Będzie członkiem sił specjalnych

i

Autor: YouTube

Gitarzysta Five Finger Death Punch pojawi się w znanej grze komputerowej. Będzie członkiem sił specjalnych

2023-07-31 13:38

Grupa Five Finger Death Punch od zawsze lubiła klimaty mundurowe. W swoich piosenkach i teledyskach poruszali problemy weteranów wojennych, włączali się w akcje na rzecz służb ratowniczych First Responders. Piosenki grupy pojawiały się także wcześniej w grach wideo, między innymi „Lollipop Chainsaw”, „Splatterhouse” oraz „Madden NFL 12”. Teraz jednak lider grupy wystąpi w grze osobiście.

Można powiedzieć, że to dobra okazja zarówno dla tych, którzy kochają FFDP jak i tych, którzy ich nienawidzą. Dlaczego? Otóż w nadchodzącym kolejnym sezonie gry „Call of Duty” ma ostać dodana postać o pseudonimie Oz, co jest odwróconym skrótem imienia Zoltana Bathorego. Gitarzysta poinformował swoich fanów na Twitterze, a raczej na portalu X (jeszcze się nie przyzwyczailiśmy, a u Elona Muska tak szybko wszystko się zmienia, że może jeszcze wróci do niebieskiego ptaszka), że czeka na nich sporo emocji.

Ci, którzy kochają grupę z pewnością z radością przyjmą taką niespodziankę. Natomiast ci, którzy mają jej serdecznie dosyć będą mieli niepowtarzalną okazję wyładować swój gniew na cyfrowym odpowiedniku lidera zespołu. Oz, czyli Zoltan, pojawi się zarówno w „Call of Duty: Modern Warfare II” jak i „Call of Duty: Warzone”. Dodatek z jego udziałem ma ukazać się 2 sierpnia.

Pol’and’Rock Festival - 10 występów, które przeszły do historii imprezy