Ghost i Joe Elliot razem! Jak wypadli w nowej wersji przeboju szwedzkiego zespołu?

i

Autor: Materiały prasowe Ghost i Joe Elliot w duecie

Ghost i Joe Elliott razem! Jak wypadli w nowej wersji przeboju szwedzkiego zespołu?

2023-01-26 13:31

Już jakiś czas temu zespół Ghost dawał do zrozumienia swoim fanom, że nadchodzi coś nowego. Szybko stało się jasne, że formacja nie ma w planach odpoczynku po pracowitym, obfitującym w sukcesy 2022 roku. Przygotowując się do ceremonii rozdania nagród Grammy, szwedzka grupa powróciła do ery 'Impera", prezentując nową wersję jednego ze swoich przebojów!

Rok 2022 okazał się być kluczowy w karierze Ghost. Szwedzka grupa wydała w marcu nowy album - krążek, zatytułowany Impera odniósł niesamowity sukces krytyczny i komercyjny, a zespół zaczął zdobywać coraz większą popularność w platformach społecznościowych, szczególnie na Tik Toku. Niedługo później Ghost został nagrodzony statuetką American Music Awards i uzyskał nominację do nagrody Grammy. Lider projektu, Tobias Forge nie ukrywał za to, że ma bardzo duże plany, co do jego przyszłości i chce, by jego zespół stał się naprawdę duży na całym świecie. Zanim to nastąpi czas na odpoczynek? Nie ma takiej możliwości! Przecież Ghost czeka w 2023 roku "dobra zmiana"!

Ghost i Joe Elliott w duecie!

Jakiś czas temu zespół dał do zrozumienia fanom, że nadchodzi coś nowego, a wszystko to za sprawą plakatów, podpisanych hasłem "Jesus is coming", które pojawiły się w różnych miejscach na świecie. Czy tym "Jezusem" miałby być... Joe Elliott, wokalista zespołu Def Leppard?

W środę 26 stycznia do sieci trafiło wideo, zatytułowane 'Ghost - Chapter 15: Meanwhile In Dublin". Przedstawia ono wnętrze irlandzkiego pubu, w którym przebywa Joe. Muzyk popija piwo i wdaje się w dyskusję z barmanem, któremu postanawia pokazać, czym jest "pop rock". Następnie wokalista zamierza śpiewać na karaoke utwór Spillways, jednak zostaje jakby porażony prądem i trafia do alternatywnego świata, z którego powraca z płytą, na której znalazła się nowa wersja tego kawałka, nagrana z gościnnym udziałem członka Def Leppard! Jego pełna wersja ukazała się dzień później - co wyszło z tej współpracy?

Def Leppard zaprasza na koncert w Polsce! / Eska Rock