Gene Simmons o awatarach Kiss: To, co zobaczyłem, zwali Was z nóg

i

Autor: IMAGO/Roni Rekomaa

Wiadomości

Gene Simmons o awatarach Kiss: "To, co zobaczyłem, zwali Was z nóg"

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to w 2027 roku fani Kiss będą mogli zobaczyć swoich ulubieńców w postaci awatarów. Gene Simmons uważa, że powstające hologramy muzyków zwalą wszystkich z nóg.

Gene Simmons opowiada o awatarach Kiss

Na początku grudnia 2023 roku w Stanach Zjednoczonych formacja Kiss zagrała ostatni koncert w ramach pożegnalnej trasy. Po pięćdziesięciu latach muzycy postanowili już więcej nie występować na żywo. Nie oznacza to jednak, że nie będzie można pójść na koncert grupy. Na koniec wspomnianego występu w Nowym Jorku fani ujrzeli film, w którym zapowiedziano nową erę Kiss. Zespół ogłosił bowiem, że powróci na sceny, ale pod postacią... awatarów. 

Kiss - największe przeboje legendy rocka

Za hologramy muzyków będzie odpowiadać firma Industrial Light & Magic. Ta sama, która stworzyła awatary dla zespołu ABBA. Według zapowiedzi, pierwsze występy Kiss, w takiej formie, mają odbyć się w 2027 roku. 

Gene Simmons, wokalista i basista Kiss, ostatnio, w jednym z wywiadów, poruszył ten temat. W rozmowie dla "Artists On Record Starring ADIKA Live!" przyznał, że hologramy powalą na ziemię fanów grupy. 

Część zabawy w Święta Bożego Narodzenia polega na tym, że otwierasz prezent i jesteś zszokowany, zaskoczony, a także zachwycony. Dlaczego więc miałbym powiedzieć w lutym, co dostaniesz na Boże Narodzenie? – zaczął, w sposób metaforyczny, Simmons. 

Sporo pracy wykonano za kulisami. A to co zobaczyłem, zwali Was z nóg. Nasz koniec jest jak gąsienica, która przemienia się w motyla. Koniec jest początkiem – dodał.