Fred Durst ujawnił, dlaczego Limp Bizkit odwołali trasę

i

Autor: https://youtu.be/LxWClu46pa4

Fred Durst ujawnił, dlaczego Limp Bizkit odwołali trasę

2021-08-12 10:17

Limp Bizkit powrócili niedawno na scenę, zaliczając bardzo dobry występ na festiwalu Lollapalooza, gdzie zapowiedziano nowy singiel. Gdy trasa zaczęła się rozkręcać, grupa przerwała występy. Powodem jest stan zdrowia Wesa Borlanda. Teraz Fred Durst wyjaśnił, dlaczego podjęto taką decyzję.

Limp Bizkit byli ostatnio w stanie pewnego rodzaju zawieszenia, nie koncertowali za wiele, a temat nowej płyty coraz bardziej się oddalał. Nieoczekiwanie, Fred Durst podzielił się swoim nowym wizerunkiem, grupa zagrała na Lollapaloozie i miała w planach kolejne wydarzenia. Niestety, ogłoszono przerwanie trasy, zaznaczając, że to wszystko ze względu na stan zdrowia Wesa Borlanda. W oficjalnym oświadczeniu można było przeczytać:

Z powodu troski o bezpieczeństwo zespołu, ekipy i przede wszystkim fanów poniedziałkowy koncert Limp Bizkit, jak i reszta sierpniowej trasy zostają odwołane. Zwrotu biletów można dokonywać w miejscu zakupu.

Później dementowano, że Wes Borland nie jest chory na COVID-19, a teraz głos zabrał Fred Durst.

Co tam w środku gra - Acid Drinkers - Live 2014 & 2019

Fred Durst komentuje przerwanie trasy Limp Bizkit. O co chodzi?

W wywiadzie dla 'Billboard' Fred Durst wyjaśnił, o co chodzi w całej sytuacji:

Mówiąc w skrócie, system jest bardzo wadliwy. Nawet jeśli wykonawcy, ekipa i promotorzy zrobią co mogą, żeby zapewnić bezpieczeństwo na scenie i za nią, nie uda się zapewnić bezpieczeństwa publiczności. Jedziemy na tym samym wózku i wszyscy razem oraz z osobna powinniśmy robić, co możemy, zachowywać się odpowiedzialnie i proaktywnie tak, żeby pomóc zatrzymać rozprzestrzenianie się covid.

Pozostaje tylko czekać na powrót zespołu na trasę i nowy singiel, którego tytuł to 'Dad Vibes'.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu