Fred Durst (Limp Bizkit) startuje z własnym podcastem! Zaskakująca tematyka

i

Autor: Wikimedia Commons - fot. Achim Raschka Wokalista Limp Bizkit zapowiada autorski podcast!

ze świata rocka

Fred Durst (Limp Bizkit) startuje z własnym podcastem! Zaskakująca tematyka

2024-03-28 14:19

W dzisiejszym świecie podcasty cieszą się coraz większą popularnością, a słuchać opowieści czy wywiadów, czy to w trakcie pracy czy podczas, na przykład, zadań domowych, lubi coraz więcej ludzi. Nic więc dziwnego, że z własnymi formatami tego typu startują także muzycy. Do tego grona niedługo dołączy Fred Durst!

Coraz więcej osób na całym świecie słucha podcastów, a takowych powstaje coraz więcej i to z wielu różnych dziedzin: historia, polityka, społeczeństwo, kultura, lifestyle, wywiady, true crime czy muzyka. Całkiem niedawno własny podcast stworzyła Metallica, od dłuższego czasu własny taki projekt prowadzi Rick Rubin, a dosłownie rekordy popularności bije wznowiony podcast, którego gospodarzami są członkowie rodziny Osbourne'ów: Ozzy, Sharon, Kelly i Jack. Teraz do grona podcasterów postanowił dołączyć Fred Durst.

Najlepsze punkowe albumy wszech czasów. Te krążki to legendy gatunku

O czym będzie podcast Freda Dursta?

Lider Limp Bizkit z pewnością ma bardzo dużo do powiedzenia na temat muzyki, świata punk rocka, ale też odnośnie kina - Fred Durst jest reżyserem wielu klipów (na przykład Falling Away From Me Korna) czy reklam. Jednak to nie o tym wokalista zamierza mówić w swoim nadchodzącym autorskim podcaście.

Jak informuje Variety, muzyk podpisał kontrakt z komikiem Billem Maherem, który stoi na czele Club Random Studios, za pośrednictwem którego ukazywać się będzie podcast. Tematycznie skupić się on ma na... "UFO i teoriach spiskowych"! Nie wiadomo, kiedy miałby wystartować format, nie będzie on jednak jedynym prowadzonym przez muzyka, za który odpowiadać będzie Club Random Studios. Firma nawiązała także współpracę z Billym Corganem z The Smashing Pumpkins, nie wiadomo jednak, na jakiej dziedzinie miałby się skupić jego podcast. Tu pojawiają się jednak pogłoski, że w grę wchodzi wrestling, na którym Corgan, jako prezes National Wrestling Alliance, bardzo dobrze się zna!

Poniżej sprawdź najdroższe teledyski w historii!

Listen on Spreaker.