Foo Fighters zagrają koncert, wejdą na niego tylko zaszczepieni

i

Autor: screen: https://youtu.be/4PkcfQtibmU

Foo Fighters zagrają koncert, wejdą na niego tylko zaszczepieni

2021-06-15 9:35

Zespół Foo Fighters powraca do grania koncertów i ogłoszono nawet pierwsze wydarzenie. Okazuje się, że impreza będzie dedykowana tylko dla zaszczepionych fanów, co wywołało sporo kontrowersji.

Zespól Foo Fighters ogłosił pierwszy koncert z udziałem publiczności, który ma odbyć się 15 czerwca w California’s Canyon Club. Jest jednak pewien fakt, który budzi kontrowersje, chodzi o to, że wydarzenie ma odbyć się tylko dla osób zaszczepionych. Jak ma wyglądać wydarzenie?

Co tam w środku gra - Royal Blood - Typhoons

Foo Fighters ogłaszają koncert z udziałem publiczności. Na wydarzenie będą mogli wejść tylko zaszczepieni

15 czerwca na koncert w California’s Canyon Club, bilety będą mogły kupić tylko osoby, które okażą dowód tożsamości oraz dowód zaczepienia przeciwko COVID-19. Pomysł budzi wiele kontrowersji, co jakiś czas temu skomentował też zespół Kult, który napisał w specjalny oświadczeniu:

W związku z tym, że zaczynają pojawiać się pogłoski o koncertach i festiwalach przeznaczonych tylko dla zaszczepionych, chcemy opublikować w tym miejscu naszą decyzję. Grupa KULT nie bierze udziału w koncertach, na które będą wpuszczani tylko ludzie zaszczepieni. Apartheidowi mówimy zdecydowanie NIE. CHCEMY ŁĄCZYĆ, A NIE DZIELIĆ.

Festiwale także podkreślają, że odbędą się zgodnie z terminem, jednak wpuszczane będą tylko osoby zaszczepione. Tak stało z imprezą Rock Na Bagnie, a organizatorzy dokładnie wyjaśnili swoją decyzję w oświadczeniu.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny