Foo Fighters wystąpi horrorze komediowym! Kiedy i gdzie zobaczymy zespół?

i

Autor: Materiały prasowe

Foo Fighters wystąpi horrorze komediowym! Kiedy i gdzie zobaczymy zespół?

2021-11-09 12:47

Open Road Films nabyło prawa do horror komedii 'Studio 666', w której występują Dave Grohl, Taylor Hawkins, Nate Mendel, Pat Smear, Chris Shiflett i Rami Jaffee. W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się także Whitney Cummings, Leslie Grossman, Will Forte, Jenna Ortega i Jeff Garlin. Wyreżyserowany przez BJ McDonnella film ma wejść na ekrany w ponad 2000 kin 25 lutego 2022 roku.

W 'Studio 666' legendarny już rockowy zespół Foo Fighters przenosi się do rezydencji Encino zanurzonej w przerażającej historii rock and rolla, aby nagrać swój długo oczekiwany dziesiąty album. W posiadłości Dave Grohl zaczyna zmagać się z nadprzyrodzonymi siłami, które zagrażają zarówno ukończeniu albumu, jak i życiu członków zespołu.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Foo Fighters wystąpi horrorze komediowym! Kiedy i gdzie zobaczymy zespół?

Jak powiedział Dave Grohl:

Po ponad dwóch dekadach absurdalnych teledysków i licznych muzycznych filmów dokumentalnych nadszedł czas, aby przenieść się na wyższy poziom… pełnometrażowej horror komedii. Podobnie jak większość twórczości Foo, 'Studio 666' zaczęło się od naciąganego pomysłu, który przerodził się w coś większego, niż kiedykolwiek sobie wyobrażaliśmy. Kręcąc go w tym samym domu, w którym nagraliśmy nasz najnowszy album 'Medicine at Midnight' (mówiliśmy, że to miejsce jest nawiedzone!), chcieliśmy uchwycić klasyczną magię, którą miały wszystkie nasze ulubione filmy rock and rollowe, ale z niespodzianką: przezabawnym rozlewem krwi. Teraz, z pomocą Toma Ortenberga i teamu Open Road Films, możemy wreszcie ujawnić nasz najpilniej strzeżony sekret ostatnich dwóch lat. Przygotujcie się na śmiech, krzyk i chowanie głowy w popcorn. Nadchodzi 'Studio 666'!

Amerykańska premiera filmu planowana jest na 25 lutego 2022 roku. Datę światowej premiery mamy poznać wkrótce. Tak prezentuje się plakat produkcji:

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu