Foo Fighters - koncert zespołu będzie transmitowany na żywo ZA DARMO! Odbędzie się już w tym tygodniu!

i

Autor: FR25496 AP/Associated Press/East News Transmisja koncertu Foo Fighters [DZIEŃ, GODZINA, LINK]

Foo Fighters - koncert zespołu będzie transmitowany na żywo ZA DARMO! Odbędzie się już w tym tygodniu!

2023-05-19 12:22

Już za nieco ponad dwa tygodnie światło dzienne ujrzy najnowszy, bardzo wyczekiwany album grupy Foo Fighters. Zespół zaprezentuje pierwszy premierowy materiał od momentu śmierci Taylora Hawkinsa. Okazuje się, że z powodu zbliżającej się premiery zespół przygotował dla fanów kilka niespodzianek - jedną z nich jest darmowa transmisja koncertu!

Już w piątek 2 czerwca światło dzienne ujrzy najnowszy, jedenasty album studyjny grupy Foo Fighters. But Here We Are, następca wydanego w lutym 2021 roku Medicine at Midnight, będzie pierwszą płytą formacji od śmierci Taylora Hawkinsa. Wieloletni perkusista zespołu zmarł w marcu 2022 roku nagle, w trakcie trasy koncertowej Foo Fighters. Wyprodukowany przez zespół i Grega Kurstina But Here We Are to brutalnie szczera i surowa emocjonalnie odpowiedź na wszystkie cierpienia, jakie spotkały muzyków Foo Fighters w ciągu ostatniego roku. To świadectwo uzdrawiającej mocy muzyki, przyjaźni i rodziny. Materiał, który złoży się na album, to brzmienie braci, którzy znaleźli schronienie w muzyce, która połączyła ich 28 lat temu. Proces, który stał się dla nich terapią umożliwiającą kontynuację własnej drogi.

Foo Fighters - 5 ciekawostek o albumie "The Colour and the Shape" | Jak dziś rockuje?

DARMOWA transmisja koncertu Foo Fighters - szczegóły!

Choć wydawnictwo ukaże się za dwa tygodnie, to jeszcze wcześniej fanom dane będzie usłyszeć część nadchodzącego materiału na żywo. Już w niedzielę 21 maja, o godzinie 21:00 czasu polskiego, odbędzie się wyjątkowy koncert Foo Fighters! Całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo na całym świecie - i to za darmo! By wziąć w nim wirtualny udział, wystarczy wejść na stronę https://foofighters.veeps.com/, nacisnąć przycisk "odbierz darmowy bilet", założyć konto - i już! Specjalna platforma umożliwi nie tylko obejrzenie koncertu na żywo, ale też zapewni dostęp do ekskluzywnych materiałów zza kulis i kilku innych niespodzianek. Już po pokazie, będzie możliwość ponownego obejrzenia go na żądanie do środy 24 maja. To najpewniej właśnie już w niedzielę poznamy nowego perkusistę Foo Fighters.